7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-25
Rolf Ingvald Lampa
Årsinkomst: Kolla Rolfs lön anonymt
Personnummer: 19610210-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 10 februari 1961
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 27 augusti
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Rolf Ingvald Lampa
Förnamn: Rolf Ingvald
Tilltalsnamn: Rolf
Efternamn: Lampa
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2008-06-01
Gatuadress: Södra Centralgatan 17 lgh 1304
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 4 från vänster
Postnummer: 802 51
Postort: Gävle
Distrikt: Gävle Staffan
Församling: Gävle församling (218001)
Kommun: Gävle (2180)
Län: Gävleborg (21)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rolf
Rolf Lampa är en man på 65 år som bor på Södra Centralgatan 17 lgh 1304 i Gävle. Rolfs bostad är en lägenhet med 6 rum på 129 kvm . Där har han bott i 18 år och 24 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rolf
Informationen om Rolf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södra Centralgatan 17 lgh 1304
Registrerat på adressen
802 51 Gävle
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rolf kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rolf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rolfs bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 6
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 129 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1980
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0,2 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% | 2025 | 0 | −0,2 |
Mer om Rolf
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 135 dagar)
Födelsedag
10 februari (en onsdag om 230 dagar)
Födelsedatum
1961-02-10 (en fredag för 23 876 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 230 dagar (en måndag)
Rolf Lampa är en man på 65 år som bor på Södra Centralgatan 17 lgh 1304 i Gävle. Rolfs bostad är en lägenhet med 6 rum på 129 kvm . Där har han bott i 18 år och 24 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Rolfs postnummer, 802 51, är medelinkomsten 354 068 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,86 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rolf och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gävle där Rolf ingår. Rolfs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Rolf bor tillsammans med Mariann Lampa. Hon är en 64 årig kvinna som flyttade in den 1 juni 2008 och har bott där totalt 18 år och 24 dagar. Han är gift med Mariann Lampa .
På Rolfs nästa födelsedag fyller han 66 år. Den inträffar om 230 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 230 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 63 dagar.
Namnet Rolf är 'Nordiskt namn, sammandragning av Rodhulf (delvis besläktat med Rudolf)'.
Rolf har 1 bolagsengagemang (
RIL Partner AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rolf i Sverige Rolf Lassgård i Lövestad, Rolf Klintfors i Enebyberg och Rolf Tornell i Mellerud.
Informationen om Rolf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rolf Lampa
Var bor Rolf?
Hur gammal är Rolf?
Rolf Lampa är 65 år gammal och föddes den 10 februari 1961. Han fyller 66 år den 10 februari.
Har Rolf några bolagsengagemang?
Rolf har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat RIL Partner AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Rolf några fordon?
Är Rolf gift?
Rolf är gift med Mariann Lampa.
Vilket telefonnummer har Rolf?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rolf.
Vilket stjärntecken har Rolf?
Rolf har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Rolf folkbokförd?
Rolf Lampa är folkbokförd i Gävle kommun.
Vilket län tillhör Rolf?
Rolf Lampa tillhör Gävleborg.
Vilken församling tillhör Rolf?
Rolf Lampa tillhör Gävle församling.