7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-28

Marja Liisa Persson

Årsinkomst: Kolla Marja Liisas lön anonymt

Personnummer: 19610304- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 4 mars 1961

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 28 februari

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Marja Liisa Persson

Förnamn: Marja Liisa

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Persson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1991-07-01

Gatuadress: Hampusvägen 3

Postnummer: 179 63

Postort: Stenhamra

Distrikt: Färingsö

Församling: Färingsö församling (012509)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Marja Liisa Persson är en 65 årig kvinna och bosatt på Hampusvägen 3 i Stenhamra. Hennes bostad är en villa på 140 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juli 1991 och har sammanlagt bott där i 35 år och 27 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Marja Liisa Persson?

Vad tjänar Marja Liisa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marja Liisas
Kreditstatus?

Nyfiken på Marja Liisas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hampusvägen 3

Latitud: 59.333728   |   Longitud: 17.701523

Registrerat på adressen


Hampusvägen 3
179 63 Stenhamra

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Marja Liisa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Marja Liisa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marja Liisas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 140 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Marja Liisa har inga bolagsengagemang


Mer om Marja Liisa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 146 dagar)

Födelsedag

04 mars (en torsdag om 219 dagar)

Födelsedatum

1961-03-04 (en lördag för 23 887 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 219 dagar (en tisdag)

Marja Liisa Persson är en 65 årig kvinna och bosatt på Hampusvägen 3 i Stenhamra. Hennes bostad är en villa på 140 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juli 1991 och har sammanlagt bott där i 35 år och 27 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Marja Liisas bostadsområde, på postnummer 179 63, är 438 160 kr per år och 2,49 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Marja Liisas ingår. Marja Liisas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.

Förutom Marja Liisa bor också Stefan Persson på adressen. Där har han bott i 35 år och 27 dagar sedan han först registrerades där den 1 juli 1991. Marja Liisa är gift med Stefan Persson .

Marja Liisas nästa födelsedag är om 219 dagar då hon fyller 66 år. Hennes namnsdag är om 215 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 219 dagar (en tisdag).

Marja Liisa har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marja Liisa i Sverige Liisa Rajala Malmgren i Bromma, Marja Folcke i Nacka och Marja Strömmare i Sunne.

Informationen om Marja Liisa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Marja Liisa Persson