7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Ken Roger Olsson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19610327- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 27 mars 1961

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Ken Roger Olsson

Förnamn: Ken Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1966-10-31

Gatuadress: Skålviseredsvägen 19

Postnummer: 423 72

Postort: Säve

Distrikt: Säve

Församling: Tuve-Säve församling (148031)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Olsson är 65 år gammal och bor på Skålviseredsvägen 19 i Säve. Hans bostad är en villa på 82 kvm . Där har han bott i 59 år och 256 dagar sedan han flyttade in den 31 oktober 1966. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Olsson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skålviseredsvägen 19

Latitud: 57.828775   |   Longitud: 11.907959

Registrerat på adressen


Skålviseredsvägen 19
423 72 Säve

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 82 kvm

Byggår: 1904

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 109 dagar)

Födelsedag

27 mars (en lördag om 256 dagar)

Födelsedatum

1961-03-27 (en måndag för 23 850 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 256 dagar (en torsdag)

Roger Olsson är 65 år gammal och bor på Skålviseredsvägen 19 i Säve. Hans bostad är en villa på 82 kvm . Där har han bott i 59 år och 256 dagar sedan han flyttade in den 31 oktober 1966. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 423 72, som är Rogers bostadsområde, är medelinkomsten 442 835 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,55 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 356.

Roger bor tillsammans med 2 personer: Annika Andersson , Joel Olsson . Roger är gift med Annika Andersson .

Roger har namnsdag om 323 dagar och nästa födelsedag inträffar om 256 dagar då han fyller 66 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 256 dagar (en torsdag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Olsson