7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Ulla Irene Birgitta Brännström
Årsinkomst: Kolla Ulla Irene Birgittas lön anonymt
Personnummer: 19610327-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 27 mars 1961
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 4 juli
Stjärntecken: Väduren
Telefon: 073-0688176
Namnregistrering
Personnamn: Ulla Irene Birgitta Brännström
Förnamn: Ulla Irene Birgitta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Brännström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-09-01
Gatuadress: Södra Lasarettsvägen 18 lgh 1401
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 931 32
Postort: Skellefteå
Distrikt: Skellefteå Sankt Olov
Församling: Skellefteå S:t Olovs församling (248201)
Kommun: Skellefteå (2482)
Län: Västerbotten (24)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ulla Irene Birgitta Brännström är 65 år gammal och bor på Södra Lasarettsvägen 18 lgh 1401 i Skellefteå. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Där har hon bott i 302 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södra Lasarettsvägen 18 lgh 1401
Registrerat på adressen
931 32 Skellefteå
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2013-05-19 (13 år) Ägare Ulla Irene Birgitta Brännström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2013-05-19 (13 år) | Ulla Irene Birgitta Brännström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ulla Irene Birgitta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ulla Irene Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ulla Irene Birgittas bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 55 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Ulla Irene Birgitta har inga bolagsengagemang
Mer om Ulla Irene Birgitta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 95 dagar)
Födelsedag
27 mars (en lördag om 270 dagar)
Födelsedatum
1961-03-27 (en måndag för 23 836 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 270 dagar (en torsdag)
Ulla Irene Birgitta Brännström är 65 år gammal och bor på Södra Lasarettsvägen 18 lgh 1401 i Skellefteå. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 55 kvm . Där har hon bott i 302 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 2025. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 931 32, som är Ulla Irene Birgittas bostadsområde, är medelinkomsten 378 701 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,25 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Skellefteå där Ulla Irene Birgittas ingår. Ulla Irene Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Ulla Irene Birgitta delar bostaden med Martin Westermark, en 72 årig man. Han flyttade in den 1 september 2025 och har bott där totalt 302 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Ulla Irene Birgitta är ägare till. Ulla Irene Birgitta är inte gift.
Ulla Irene Birgitta har namnsdag om 4 dagar och nästa födelsedag inträffar om 270 dagar då hon fyller 66 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 270 dagar (en torsdag).
Namnet Ulla är 'Kortform av Ulrika'.
Ulla Irene Birgitta har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ulla Irene Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Irene Pedersen i Borås och Ulla Nilsson i Karlskoga.
Informationen om Ulla Irene Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
073-0688176
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046730688176 +46730688176 +4673-0688176 +4673-068 81 76 0730688176 073-0688176 073-068 81 76 073 068 81 76 073 0688176
Vanliga frågor om Ulla Irene Birgitta Brännström
Var bor Ulla Irene Birgitta?
Hur gammal är Ulla Irene Birgitta?
Ulla Irene Birgitta Brännström är 65 år gammal och föddes den 27 mars 1961. Hon fyller 66 år den 27 mars.
Har Ulla Irene Birgitta några bolagsengagemang?
Ulla Irene Birgitta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ulla Irene Birgitta några fordon?
Är Ulla Irene Birgitta gift?
Ulla Irene Birgitta är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ulla Irene Birgitta?
Det telefonnummer som finns registrerat för Ulla Irene Birgitta är 073-0688176.
Vilket stjärntecken har Ulla Irene Birgitta?
Ulla Irene Birgitta har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Ulla Irene Birgitta folkbokförd?
Ulla Irene Birgitta Brännström är folkbokförd i Skellefteå kommun.
Vilket län tillhör Ulla Irene Birgitta?
Ulla Irene Birgitta Brännström tillhör Västerbotten.
Vilken församling tillhör Ulla Irene Birgitta?
Ulla Irene Birgitta Brännström tillhör Skellefteå S:t Olovs församling.