7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Eva Ann-Charlotte Wahlsten

Årsinkomst: Kolla Ann-Charlottes lön anonymt

Personnummer: 19610403- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 3 april 1961

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 24 december

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Eva Ann-Charlotte Wahlsten

Förnamn: Eva Ann-Charlotte

Tilltalsnamn: Ann-Charlotte

Efternamn: Wahlsten

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-12-15

Gatuadress: Lilla Bergsgatan 1 lgh 1501

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 411 28

Postort: Göteborg

Distrikt: Haga

Församling: Göteborgs Haga församling (148010)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ann-Charlotte

Ann-Charlotte Wahlsten är en 65 årig kvinna och bosatt på Lilla Bergsgatan 1 lgh 1501 i Göteborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 96 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 december 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 207 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ann-Charlotte

Informationen om Ann-Charlotte kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Charlotte Wahlsten?

Vad tjänar Ann-Charlotte?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Charlottes
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Charlottes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lilla Bergsgatan 1 lgh 1501

Latitud: 57.696316   |   Longitud: 11.960734

Registrerat på adressen


Lilla Bergsgatan 1 lgh 1501
411 28 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
PORTUGISISK VATTENHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2018-03-15 (8 år) Ägare Ann-Charlotte Wahlsten Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2018-03-15 (8 år) Ann-Charlotte Wahlsten Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Charlotte kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Charlotte hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Charlottes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 96 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
PWL Invest AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) 3,6
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0,2 3,6

Mer om Ann-Charlotte


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 98 dagar)

Födelsedag

03 april (en lördag om 267 dagar)

Födelsedatum

1961-04-03 (en måndag för 23 839 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 267 dagar (en torsdag)

Ann-Charlotte Wahlsten är en 65 årig kvinna och bosatt på Lilla Bergsgatan 1 lgh 1501 i Göteborg. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 96 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 december 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 207 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ann-Charlottes bostadsområde, på postnummer 411 28, är 585 359 kr per år och 3,58 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Ann-Charlottes ingår. Ann-Charlottes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 47.

Förutom Ann-Charlotte bor också Peter Wahlsten på adressen. Där har han bott i 8 år och 207 dagar sedan han först registrerades där den 15 december 2017. På adressen finns också en hund registrerad som Ann-Charlotte är ägare till. Ann-Charlotte är gift med Peter Wahlsten .

Ann-Charlottes nästa födelsedag är om 267 dagar då hon fyller 66 år. Hennes namnsdag är om 167 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 267 dagar (en torsdag).

Namnet Eva är 'Hebreiskt namn med oviss bet. (möjl. ’livgivande’)'.

Ann-Charlotte har 1 bolagsengagemang ( PWL Invest AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Charlotte i Sverige Ann-Charlotte Dahlberg i Löddeköpinge, Ann-Charlotte Ejevärn i Solna och Ann-Charlotte Larsson i Stockholm.

Informationen om Ann-Charlotte kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Charlotte Wahlsten