7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Hans-Olof Ericsson

Årsinkomst: Kolla Hans-Olofs lön anonymt

Personnummer: 19610404- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 4 april 1961

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Hans-Olof Ericsson

Förnamn: Hans-Olof

Tilltalsnamn: Hans-Olof

Efternamn: Ericsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-04-14

Gatuadress: Arvidstorpsvägen 53 lgh 1004

Våning & dörr: Entréplan, dörr 4 från vänster

Postnummer: 311 39

Postort: Falkenberg

Distrikt: Stafsinge

Församling: Stafsinge församling (138208)

Kommun: Falkenberg (1382)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hans-Olof

Hans-Olof Ericsson är en 65 årig man och bosatt på Arvidstorpsvägen 53 lgh 1004 i Falkenberg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 april 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 64 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Hans-Olof

Informationen om Hans-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hans-Olof Ericsson?

Vad tjänar Hans-Olof?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hans-Olofs
Kreditstatus?

Nyfiken på Hans-Olofs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Arvidstorpsvägen 53 lgh 1004

Latitud: 56.914233   |   Longitud: 12.476589

Registrerat på adressen


Arvidstorpsvägen 53 lgh 1004
311 39 Falkenberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
CHIHUAHUA,KORTHÅRIG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2014-06-28 (11 år) Ägare Hans-Olof Ericsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2014-06-28 (11 år) Hans-Olof Ericsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hans-Olof kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hans-Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hans-Olofs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 58 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2018

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Ekbacka 2 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Hans-Olof


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 74 dagar)

Födelsedag

04 april (en söndag om 291 dagar)

Födelsedatum

1961-04-04 (en tisdag för 23 815 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 291 dagar (en fredag)

Hans-Olof Ericsson är en 65 årig man och bosatt på Arvidstorpsvägen 53 lgh 1004 i Falkenberg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 april 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 64 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Hans-Olofs bostadsområde, på postnummer 311 39, är 328 057 kr per år och 6,52 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Falkenberg där Hans-Olofs ingår. Hans-Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Förutom Hans-Olof bor också Madeleine Ericsson på adressen. Där har hon bott i 3 år och 64 dagar sedan hon först registrerades där den 14 april 2023. På adressen finns också en hund registrerad som Hans-Olof är ägare till. Hans-Olof är inte gift.

Hans-Olofs nästa födelsedag är om 291 dagar då han fyller 66 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 198 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 291 dagar (en fredag).

Hans-Olof har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Ekbacka 2 ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans-Olof i Sverige Hans-Olof Karlsson-Springare i Köping, Hans-Olof Troedsson i Mellbystrand och Hans-Olof Nilsson i Halmstad.

Informationen om Hans-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hans-Olof Ericsson