7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Jan Ingvar Håkansson

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19610413- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 13 april 1961

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Jan Ingvar Håkansson

Förnamn: Jan Ingvar

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Håkansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1985-06-17

Gatuadress: Tararpsvägen 106-0

Postnummer: 374 91

Postort: Asarum

Distrikt: Asarum

Församling: Asarum-Ringamåla församling (108205)

Kommun: Karlshamn (1082)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Håkansson är en 65 årig man och bosatt på Tararpsvägen 106-0 i Asarum. Han flyttade in på adressen den 17 juni 1985 och har sammanlagt bott där i 41 år och 24 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Håkansson?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tararpsvägen 106-0

Latitud: 56.220437   |   Longitud: 14.865317

Registrerat på adressen


Tararpsvägen 106-0
374 91 Asarum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
TAX,STRÄVHÅRIG NORMALSTOR Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2012-05-16 (14 år) Ägare Jan Håkansson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2012-05-16 (14 år) Jan Håkansson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Jan har inga bolagsengagemang


Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 89 dagar)

Födelsedag

13 april (en tisdag om 276 dagar)

Födelsedatum

1961-04-13 (en torsdag för 23 830 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 276 dagar (en söndag)

Jan Håkansson är en 65 årig man och bosatt på Tararpsvägen 106-0 i Asarum. Han flyttade in på adressen den 17 juni 1985 och har sammanlagt bott där i 41 år och 24 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jans bostadsområde, på postnummer 374 91, är 394 121 kr per år och 2,82 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlshamn där Jans ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 56.

Förutom Jan bor också Johan Håkansson på adressen. Där har han bott i 9 år och 283 dagar sedan han först registrerades där den 1 oktober 2016. På adressen finns också en hund registrerad som Jan är ägare till. Jan är inte gift.

Jans nästa födelsedag är om 276 dagar då han fyller 66 år. Hans namnsdag är om 184 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 276 dagar (en söndag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Håkansson