7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Cathrin Andersson
Årsinkomst: Kolla Cathrins lön anonymt
Personnummer: 19610507-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 7 maj 1961
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Cathrin Andersson
Förnamn: Cathrin
Tilltalsnamn: Cathrin
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-12-01
Gatuadress: Larmgatan 14 lgh 1306
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 6 från vänster
Postnummer: 392 32
Postort: Kalmar
Församling: Kalmar domkyrkoförsamling (088001)
Kommun: Kalmar (0880)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Cathrin
Cathrin Andersson är 65 år gammal och bor på Larmgatan 14 lgh 1306 i Kalmar. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 101 kvm . Där har hon bott i 13 år och 212 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 2012. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Cathrin
Informationen om Cathrin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Larmgatan 14 lgh 1306
Registrerat på adressen
392 32 Kalmar
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Cathrin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Cathrin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Cathrins bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 101 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 0 st
Cathrin har inga bolagsengagemang
Mer om Cathrin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 55 dagar)
Födelsedag
07 maj (en fredag om 310 dagar)
Födelsedatum
1961-05-07 (en söndag för 23 796 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 310 dagar (en onsdag)
Cathrin Andersson är 65 år gammal och bor på Larmgatan 14 lgh 1306 i Kalmar. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 101 kvm . Där har hon bott i 13 år och 212 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 2012. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 392 32, som är Cathrins bostadsområde, är medelinkomsten 355 784 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,61 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kalmar där Cathrins ingår. Cathrins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
Cathrin delar bostaden med Mats Andersson, en 67 årig man. Han flyttade in den 1 december 2012 och har bott där totalt 13 år och 212 dagar. Cathrin är gift med Mats Andersson .
Cathrin har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 310 dagar då hon fyller 66 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 310 dagar (en onsdag).
Cathrin har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Cathrin i Sverige Cathrin Losciale i Tullinge, Cathrin Fornander i Timmernabben och Cathrin Lingman i Bollnäs.
Informationen om Cathrin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Cathrin Andersson
Var bor Cathrin?
Hur gammal är Cathrin?
Cathrin Andersson är 65 år gammal och föddes den 7 maj 1961. Hon fyller 66 år den 7 maj.
Har Cathrin några bolagsengagemang?
Cathrin har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Cathrin några fordon?
Är Cathrin gift?
Cathrin är gift med Mats Andersson.
Vilket telefonnummer har Cathrin?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Cathrin.
Vilket stjärntecken har Cathrin?
Cathrin har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Cathrin folkbokförd?
Cathrin Andersson är folkbokförd i Kalmar kommun.
Vilket län tillhör Cathrin?
Cathrin Andersson tillhör Kalmar.
Vilken församling tillhör Cathrin?
Cathrin Andersson tillhör Kalmar domkyrkoförsamling.