7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Halimo Mohamud Roble

Årsinkomst: Kolla Halimo Mohamuds lön anonymt

Personnummer: 19610510- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 10 maj 1961

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Halimo Mohamud Roble

Förnamn: Halimo Mohamud

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Roble

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-01-02

Gatuadress: Säbygatan 3 lgh 1403

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 723 41

Postort: Västerås

Distrikt: Badelunda

Församling: Västerås Badelunda församling (198003)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Halimo Mohamud Roble är en kvinna på 65 år som bor på Säbygatan 3 lgh 1403 i Västerås. bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har hon bott i 1 år och 177 dagar sedan hon flyttade in den 2 januari 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Halimo Mohamud Roble?

Vad tjänar Halimo Mohamud?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Halimo Mohamuds
Kreditstatus?

Nyfiken på Halimo Mohamuds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Säbygatan 3 lgh 1403

Latitud: 59.620811   |   Longitud: 16.593224

Registrerat på adressen


Säbygatan 3 lgh 1403
723 41 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Halimo Mohamud kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Halimo Mohamud hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Halimo Mohamuds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 74 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1957

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Halimo Mohamud har inga bolagsengagemang


Mer om Halimo Mohamud


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 49 dagar)

Födelsedag

10 maj (en måndag om 316 dagar)

Födelsedatum

1961-05-10 (en onsdag för 23 790 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 316 dagar (en lördag)

Halimo Mohamud Roble är en kvinna på 65 år som bor på Säbygatan 3 lgh 1403 i Västerås. bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har hon bott i 1 år och 177 dagar sedan hon flyttade in den 2 januari 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Halimo Mohamuds postnummer, 723 41, är medelinkomsten 361 301 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,88 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Halimo Mohamud och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Halimo Mohamud ingår. Halimo Mohamuds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 145.

Halimo Mohamud bor tillsammans med Mohammed Adam Ahmed. Han är en 70 årig man som flyttade in den 2 januari 2025 och har bott där totalt 1 år och 177 dagar. Hon är gift med Mohammed Adam Ahmed .

På Halimo Mohamuds nästa födelsedag fyller hon 66 år. Den inträffar om 316 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 316 dagar (en lördag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Halimo Mohamud har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Halimo Mohamud i Sverige Halimo Hussein i Järfälla, Mohamud Osman i Spånga och Mohamud Warsame i Angered.

Informationen om Halimo Mohamud kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Halimo Mohamud Roble