7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Kenneth Olof Sjögren

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19610609- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 9 juni 1961

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 juli

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Kenneth Olof Sjögren

Förnamn: Kenneth Olof

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Sjögren

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-07-31

Gatuadress: Vilshärads Granatväg 6

Postnummer: 305 65

Postort: Villshärad

Distrikt: Harplinge

Församling: Harplinge-Steninge församling (138011)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Sjögren är en man på 65 år som bor på Vilshärads Granatväg 6 i Villshärad. Kenneths bostad är en villa på 134 kvm . Där har han bott i 10 år och 327 dagar sedan han flyttade in den 31 juli 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Sjögren?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vilshärads Granatväg 6

Latitud: 56.688640   |   Longitud: 12.685438

Registrerat på adressen


Vilshärads Granatväg 6
305 65 Villshärad

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Grafisk Service i Halmstad Aktiebolag Status Aktiv
Ansvarig Kenneth Olof Sjögren (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Kenneth Olof Sjögren (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 134 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Specialsnickerier i Halmstad Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Likvidation
Befattning Extern firmatecknare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 50-75% Bokslut 2020 Omsättning (MSEK) 0,4 Vinst (MSEK) −0,5
Aktiebolag Likvidation
Extern firmatecknare 50-75% 2020 0,4 −0,5
Grafisk Service i Halmstad Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024 0,2 0,1

Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 14 dagar)

Födelsedag

09 juni (en onsdag om 351 dagar)

Födelsedatum

1961-06-09 (en fredag för 23 755 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 351 dagar (en måndag)

Kenneth Sjögren är en man på 65 år som bor på Vilshärads Granatväg 6 i Villshärad. Kenneths bostad är en villa på 134 kvm . Där har han bott i 10 år och 327 dagar sedan han flyttade in den 31 juli 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kenneths postnummer, 305 65, är medelinkomsten 527 051 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,83 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kenneth och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 188.

Kenneth bor tillsammans med Jayne Åkerblom Sjögren. Hon är en 64 årig kvinna som flyttade in den 31 juli 2015 och har bott där totalt 10 år och 327 dagar. Han är gift med Jayne Åkerblom Sjögren .

På Kenneths nästa födelsedag fyller han 66 år. Den inträffar om 351 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 351 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 36 dagar.

Namnet Olof är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’förfader’ och ’ättling’'.

Kenneth har 2 bolagsengagemang ( Specialsnickerier i Halmstad Aktiebolag och Grafisk Service i Halmstad Aktiebolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Sjögren