7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-22
Lene Foss
Årsinkomst: Kolla Lenes lön anonymt
Personnummer: 19610610-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 10 juni 1961
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Lene Foss
Förnamn: Lene
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Foss
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-07-04
Gatuadress: Johan Höckerts väg 8
Postnummer: 554 48
Postort: Jönköping
Distrikt: Jönköpings Sofia
Församling: Jönköpings församling (068002)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lene Foss är en kvinna på 65 år som bor på Johan Höckerts väg 8 i Jönköping. bostad är en villa på 258 kvm . Där har hon bott i 6 år och 353 dagar sedan hon flyttade in den 4 juli 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Johan Höckerts väg 8
Registrerat på adressen
554 48 Jönköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Jan Buch Andersen (VD) Lön Kolla lön direkt |
Konkurs | Jan Buch Andersen (VD) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lene kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lene hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lenes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 258 kvm
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,7 Vinst (MSEK) −0 |
Konkurs |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 0,7 | −0 |
Mer om Lene
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 12 dagar)
Födelsedag
10 juni (en torsdag om 353 dagar)
Födelsedatum
1961-06-10 (en lördag för 23 753 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 353 dagar (en tisdag)
Lene Foss är en kvinna på 65 år som bor på Johan Höckerts väg 8 i Jönköping. bostad är en villa på 258 kvm . Där har hon bott i 6 år och 353 dagar sedan hon flyttade in den 4 juli 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Lenes postnummer, 554 48, är medelinkomsten 597 655 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,91 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lene och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Lene ingår. Lenes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 100.
Lene bor tillsammans med Jan Andersen. Han är en 69 årig man som flyttade in den 12 augusti 2019 och har bott där totalt 6 år och 314 dagar. Hon är gift med Jan Andersen .
På Lenes nästa födelsedag fyller hon 66 år. Den inträffar om 353 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 353 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 57 dagar.
Lene har 1 bolagsengagemang (
CoronaDX AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lene i Sverige Lene Renman Fogelberg i Särö, Lene Kocovska i Limhamn och Lene Ljunggren i Hovås.
Informationen om Lene kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lene Foss
Var bor Lene?
Hur gammal är Lene?
Lene Foss är 65 år gammal och föddes den 10 juni 1961. Hon fyller 66 år den 10 juni.
Har Lene några bolagsengagemang?
Lene har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat CoronaDX AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lene några fordon?
Är Lene gift?
Lene är gift med Jan Andersen.
Vilket telefonnummer har Lene?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lene.
Vilket stjärntecken har Lene?
Lene har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Lene folkbokförd?
Lene Foss är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Lene?
Lene Foss tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Lene?
Lene Foss tillhör Jönköpings församling.