7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-10
Lena Kristina Villgren
Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt
Personnummer: 19610614-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 14 juni 1961
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Lena Kristina Villgren
Förnamn: Lena Kristina
Tilltalsnamn: Lena
Efternamn: Villgren
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-09-01
Gatuadress: Backvägen 7 lgh 1003
Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster
Postnummer: 169 55
Postort: Solna
Distrikt: Råsunda
Församling: Solna församling (018401)
Kommun: Solna (0184)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
C/O-adress: Villgren
Gatuadress: Bergstigen 10 lgh 1501
Postadress: 16933 Solna
Mer om Lena
Lena Villgren är en 65 årig kvinna och bosatt på Backvägen 7 lgh 1003 i Solna. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 september 2025 och har sammanlagt bott där i 312 dagar. Hon har en särskild adress registrerad på Bergstigen 10 lgh 1501 i Solna. Läs mer om Lena
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Backvägen 7 lgh 1003
Registrerat på adressen
169 55 Solna
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2022-09-03 (3 år) Ägare Lena Villgren Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2022-09-03 (3 år) | Lena Villgren | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 80 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1954
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 1,3 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 0 | 1,3 | |
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 8,2 Vinst (MSEK) 0,4 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 8,2 | 0,4 |
Mer om Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 26 dagar)
Födelsedag
14 juni (en måndag om 339 dagar)
Födelsedatum
1961-06-14 (en onsdag för 23 767 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 339 dagar (en lördag)
Lena Villgren är en 65 årig kvinna och bosatt på Backvägen 7 lgh 1003 i Solna. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 september 2025 och har sammanlagt bott där i 312 dagar. Hon har en särskild adress registrerad på Bergstigen 10 lgh 1501 i Solna.
Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 169 55, är 562 864 kr per år och 2,63 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Solna där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.
Förutom Lena bor också Mats Sundvisson på adressen. Där har han bott i 312 dagar sedan han först registrerades där den 1 september 2025. På adressen finns också en hund registrerad som Lena är ägare till. Lena är gift med Mats Sundvisson .
Lenas nästa födelsedag är om 339 dagar då hon fyller 66 år. Hennes namnsdag är om 39 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 4 år och 339 dagar (en lördag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena har 2 bolagsengagemang (
M.R.S Holding AB
och
Stjärnan Trade AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Villgren
Var bor Lena?
Hur gammal är Lena?
Lena Villgren är 65 år gammal och föddes den 14 juni 1961. Hon fyller 66 år den 14 juni.
Har Lena några bolagsengagemang?
Lena har 2 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat M.R.S Holding AB och Stjärnan Trade AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lena några fordon?
Är Lena gift?
Lena är gift med Mats Sundvisson.
Vilket telefonnummer har Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena.
Vilket stjärntecken har Lena?
Lena har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Lena folkbokförd?
Lena Villgren är folkbokförd i Solna kommun.
Vilket län tillhör Lena?
Lena Villgren tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Lena?
Lena Villgren tillhör Solna församling.