7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Mohammad Ayedi

Årsinkomst: Kolla Mohammads lön anonymt

Personnummer: 19610618- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 18 juni 1961

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Mohammad Ayedi

Förnamn: Mohammad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ayedi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-05-28

Gatuadress: Oppegårdsstråket 5 A lgh 1404

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 4 från vänster

Postnummer: 191 60

Postort: Sollentuna

Distrikt: Sollentuna

Församling: Sollentuna församling (016301)

Kommun: Sollentuna (0163)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohammad Ayedi är 65 år gammal och bor på Oppegårdsstråket 5 A lgh 1404 i Sollentuna. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i 39 dagar sedan han flyttade in den 28 maj 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammad Ayedi?

Vad tjänar Mohammad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammads
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Oppegårdsstråket 5 A lgh 1404

Latitud: 59.428485   |   Longitud: 17.946053

Registrerat på adressen


Oppegårdsstråket 5 A lgh 1404
191 60 Sollentuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 74 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohammad har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 18 dagar)

Födelsedag

18 juni (en fredag om 347 dagar)

Födelsedatum

1961-06-18 (en söndag för 23 759 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 347 dagar (en onsdag)

Mohammad Ayedi är 65 år gammal och bor på Oppegårdsstråket 5 A lgh 1404 i Sollentuna. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i 39 dagar sedan han flyttade in den 28 maj 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 191 60, som är Mohammads bostadsområde, är medelinkomsten 278 168 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,10 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Mohammads ingår. Mohammads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 74.

Mohammad bor tillsammans med 3 personer: Yaser Yanes , Sirin Yanes , Hemrin Ali . Mohammad är gift med Amel Raian .

Mohammad har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 347 dagar då han fyller 66 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 347 dagar (en onsdag).

Mohammad har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammad i Sverige Mohammad El-Agha Kassbah i Svedala, Mohammad Atar i Kista och Mohammad Rajabi i Borås.

Informationen om Mohammad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammad Ayedi