7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Per Stefan Lidin

Årsinkomst: Kolla Stefans lön anonymt

Personnummer: 19610623- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 23 juni 1961

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Per Stefan Lidin

Förnamn: Per Stefan

Tilltalsnamn: Stefan

Efternamn: Lidin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-11-20

Gatuadress: Albäcksgatan 34 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 852 43

Postort: Sundsvall

Distrikt: Sundsvalls Gustav Adolf

Församling: Sundsvalls församling (228101)

Kommun: Sundsvall (2281)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Stefan

Stefan Lidin är en 65 årig man och bosatt på Albäcksgatan 34 lgh 1001 i Sundsvall. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 47 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 november 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 225 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Stefan

Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Stefan Lidin?

Vad tjänar Stefan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Stefans
Kreditstatus?

Nyfiken på Stefans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Albäcksgatan 34 lgh 1001

Latitud: 62.386147   |   Longitud: 17.300498

Registrerat på adressen


Albäcksgatan 34 lgh 1001
852 43 Sundsvall

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Stefan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Stefan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Stefans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 47 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Mariebergs Folkets Hus Ekonomisk förening Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Stefan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 10 dagar)

Födelsedag

23 juni (en onsdag om 355 dagar)

Födelsedatum

1961-06-23 (en fredag för 23 751 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 355 dagar (en måndag)

Stefan Lidin är en 65 årig man och bosatt på Albäcksgatan 34 lgh 1001 i Sundsvall. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 47 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 november 2023 och har sammanlagt bott där i 2 år och 225 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Stefans bostadsområde, på postnummer 852 43, är 444 534 kr per år och 3,70 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Stefans ingår. Stefans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Stefan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Stefan är gift med Ann-Christine Lind .

Stefans nästa födelsedag är om 355 dagar då han fyller 66 år. Hans namnsdag är om 176 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 355 dagar (en måndag).

Namnet Stefan är 'Latinskt namn (Ste´phanus), urspr. ett grekiskt ord med bet. ’krans, krona’'.

Stefan har 1 bolagsengagemang ( Mariebergs Folkets Hus Ekonomisk förening ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stefan i Sverige Stefan Johansson i Varberg, Stefan Andersson i Helsingborg och Stefan Hildingsson i Hassela.

Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Stefan Lidin