7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Inga Elisabet Haglund Johnson

Årsinkomst: Kolla Elisabets lön anonymt

Personnummer: 19610707- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 7 juli 1961

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 november

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Inga Elisabet Haglund Johnson

Förnamn: Inga Elisabet

Tilltalsnamn: Elisabet

Efternamn: Johnson

Mellannamn: Haglund

Folkbokföring

Adressändring: 2007-06-11

Gatuadress: Fållnäsgatan 68

Postnummer: 122 48

Postort: Enskede

Församling: Farsta församling (018025)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Elisabet

Elisabet Haglund Johnson är 64 år gammal och bor på Fållnäsgatan 68 i Enskede. Hennes bostad är en villa på 68 kvm . Där har hon bott i 19 år och 8 dagar sedan hon flyttade in den 11 juni 2007. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Elisabet

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Elisabet Johnson?

Vad tjänar Elisabet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Elisabets
Kreditstatus?

Nyfiken på Elisabets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fållnäsgatan 68

Latitud: 59.272599   |   Longitud: 18.075148

Registrerat på adressen


Fållnäsgatan 68
122 48 Enskede

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
LABRADOR RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2016-03-25 (10 år) Ägare Elisabet Haglund Johnson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2016-03-25 (10 år) Elisabet Haglund Johnson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Elisabet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Elisabets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 68 kvm

Byggår: 1941

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Elisabet har inga bolagsengagemang


Mer om Elisabet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 347 dagar)

Födelsedag

07 juli (en tisdag om 18 dagar)

Födelsedatum

1961-07-07 (en fredag för 23 723 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 18 dagar (en måndag)

Elisabet Haglund Johnson är 64 år gammal och bor på Fållnäsgatan 68 i Enskede. Hennes bostad är en villa på 68 kvm . Där har hon bott i 19 år och 8 dagar sedan hon flyttade in den 11 juni 2007. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 122 48, som är Elisabets bostadsområde, är medelinkomsten 500 807 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,64 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Elisabets ingår. Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 123.

Elisabet delar bostaden med Bengt Claes Gösta Johnson, en 63 årig man. Han flyttade in den 1 juli 2000 och har bott där totalt 25 år och 353 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Elisabet är ägare till. Elisabet är gift med Bengt Claes Gösta Johnson .

Elisabet har namnsdag om 153 dagar och nästa födelsedag inträffar om 18 dagar då hon fyller 65 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år och 18 dagar (en måndag).

Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.

Elisabet har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Elisabet Ängeby i Bohus och Elisabet Lejon i Jönköping.

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Elisabet Haglund Johnson