7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Lena Elisabet Brännström Eneroth

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19610709- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 9 juli 1961

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Lena Elisabet Brännström Eneroth

Förnamn: Lena Elisabet

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Brännström Eneroth

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-07-30

Gatuadress: Odenvägen 14

Postnummer: 749 60

Postort: Örsundsbro

Distrikt: Fröslunda

Församling: Lagunda församling (038130)

Kommun: Enköping (0381)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Brännström Eneroth är en kvinna på 64 år som bor på Odenvägen 14 i Örsundsbro. Lenas bostad är en villa på 102 kvm . Där har hon bott i 24 år och 334 dagar sedan hon flyttade in den 30 juli 2001. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Brännström Eneroth?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Odenvägen 14

Latitud: 59.732466   |   Longitud: 17.301929

Registrerat på adressen


Odenvägen 14
749 60 Örsundsbro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 102 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 355 dagar)

Födelsedag

09 juli (en torsdag om 10 dagar)

Födelsedatum

1961-07-09 (en söndag för 23 731 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 10 dagar (en onsdag)

Lena Brännström Eneroth är en kvinna på 64 år som bor på Odenvägen 14 i Örsundsbro. Lenas bostad är en villa på 102 kvm . Där har hon bott i 24 år och 334 dagar sedan hon flyttade in den 30 juli 2001. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lenas postnummer, 749 60, är medelinkomsten 387 808 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 97.

Lena bor tillsammans med Mats Eneroth. Han är en 61 årig man som flyttade in den 30 juli 2001 och har bott där totalt 24 år och 334 dagar. Hon är gift med Mats Eneroth .

På Lenas nästa födelsedag fyller hon 65 år. Den inträffar om 10 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år och 10 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 50 dagar.

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Brännström Eneroth