7 645 358 deklarationer är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2025-07-19
Lars-Arne Eriksson
Årsinkomst: Kolla Lars-Arnes lön anonymt
Personnummer: 19610712-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 12 juli 1961
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Arne Eriksson
Förnamn: Lars-Arne
Tilltalsnamn: Lars-Arne
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-03-31
Gatuadress: Kustibacken 9
Postnummer: 827 63
Postort: Färila
Distrikt: Färila
Församling: Färila-Kårböle församling (216104)
Kommun: Ljusdal (2161)
Län: Gävleborg (21)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars-Arne
Lars-Arne Eriksson är 64 år och bosatt på Kustibacken 9 i Färila. Han bor i en villa/radhus på 116 kvm. Där har han bott i 19 år och 111 dagar sedan han flyttade in den 31 mars 2006. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Arne
Informationen om Lars-Arne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kustibacken 9
Registrerat på adressen
827 63 Färila
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 2817 hundar registrerade.
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Arne har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Arne
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 7 dagar)
Födelsedag
12 juli (en söndag om 358 dagar)
Födelsedatum
1961-07-12 (en onsdag för 23 383 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 358 dagar (en lördag)
Lars-Arne Eriksson är 64 år och bosatt på Kustibacken 9 i Färila. Han bor i en villa/radhus på 116 kvm. Där har han bott i 19 år och 111 dagar sedan han flyttade in den 31 mars 2006. Han har ingen särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 827 63, är medelinkomsten 341 051 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,56%. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusdal där Lars-Arne ingår. Lars-Arnes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.
Lars-Arne bor tillsammans med Paula Wickman. Hon har bott på Kustibacken 9 i totalt 19 år och 115 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 27 mars 2006. Han är inte gift.
Lars-Arne fyller 65 år om 358 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 5 år och 358 dagar (en lördag).
Lars-Arne har inga bolagsengagemang. På hans adress finns inga bolag registrerade.
De tre mest eftersökta Lars-Arne i Sverige det senaste kvartalet är Lars-Arne Holm i Uddevalla, Lars-Arne Andreasson i Göteborg och Lars-Arne Thögersen i Malmö.
Informationen om Lars-Arne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.