7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Thaera Arabi Abed

Årsinkomst: Kolla Thaeras lön anonymt

Personnummer: 19610714- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 14 juli 1961

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Thaera Arabi Abed

Förnamn: Thaera Arabi

Tilltalsnamn: Thaera

Efternamn: Abed

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-01-01

Gatuadress: Kanngjutargränd 1 lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 162 57

Postort: Vällingby

Församling: Vällingby församling (018031)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Thaera

Thaera Abed är en 65 årig kvinna och bosatt på Kanngjutargränd 1 lgh 1302 i Vällingby. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 97 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 januari 2005 och har sammanlagt bott där i 21 år och 194 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Thaera

Informationen om Thaera kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Thaera Abed?

Vad tjänar Thaera?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Thaeras
Kreditstatus?

Nyfiken på Thaeras Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kanngjutargränd 1 lgh 1302

Latitud: 59.360768   |   Longitud: 17.866732

Registrerat på adressen


Kanngjutargränd 1 lgh 1302
162 57 Vällingby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Thaera kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Thaera hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Thaeras bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 97 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1954

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Thaera har inga bolagsengagemang


Mer om Thaera


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år

Födelsedag

14 juli (idag)

Födelsedatum

1961-07-14 (en fredag för 23 741 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år (en måndag)

Thaera Abed är en 65 årig kvinna och bosatt på Kanngjutargränd 1 lgh 1302 i Vällingby. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 97 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 januari 2005 och har sammanlagt bott där i 21 år och 194 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Thaeras bostadsområde, på postnummer 162 57, är 284 679 kr per år och 10,70 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Thaeras ingår. Thaeras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.

Förutom Thaera bor också Zuhair Nasser på adressen. Där har han bott i 21 år och 194 dagar sedan han först registrerades där den 1 januari 2005. Thaera är gift med Zuhair Nasser .

Thaeras nästa födelsedag är idag då hon fyller 65 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 171 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år (en måndag).

Thaera har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Thaera i Sverige Thaera Abed i Vällingby, Thaera Alqas Yonan i Norsborg och Thaera Jabir i Kungsbacka.

Informationen om Thaera kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Thaera Abed