7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Lena Viola Rose-Marie Wannong

Årsinkomst: Kolla Rose-Maries lön anonymt

Personnummer: 19610723- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 23 juli 1961

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Lena Viola Rose-Marie Wannong

Förnamn: Lena Viola Rose-Marie

Tilltalsnamn: Rose-Marie

Efternamn: Wannong

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1981-09-19

Gatuadress: Briljantstigen 3

Postnummer: 282 32

Postort: Tyringe

Församling: Tyringe församling (129319)

Kommun: Hässleholm (1293)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Rose-Marie

Rose-Marie Wannong är en 64 årig kvinna och bosatt på Briljantstigen 3 i Tyringe. Hennes bostad är en villa på 103 kvm . Hon flyttade in på adressen den 19 september 1981 och har sammanlagt bott där i 44 år och 302 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Rose-Marie

Informationen om Rose-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rose-Marie Wannong?

Vad tjänar Rose-Marie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rose-Maries
Kreditstatus?

Nyfiken på Rose-Maries Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Briljantstigen 3

Latitud: 56.152100   |   Longitud: 13.614172

Registrerat på adressen


Briljantstigen 3
282 32 Tyringe

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rose-Marie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rose-Marie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rose-Maries bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 103 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rose-Marie har inga bolagsengagemang


Mer om Rose-Marie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 360 dagar)

Födelsedag

23 juli (en torsdag om 5 dagar)

Födelsedatum

1961-07-23 (en söndag för 23 736 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 5 dagar (en onsdag)

Rose-Marie Wannong är en 64 årig kvinna och bosatt på Briljantstigen 3 i Tyringe. Hennes bostad är en villa på 103 kvm . Hon flyttade in på adressen den 19 september 1981 och har sammanlagt bott där i 44 år och 302 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rose-Maries bostadsområde, på postnummer 282 32, är 348 573 kr per år och 3,59 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Rose-Maries ingår. Rose-Maries lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 74.

Förutom Rose-Marie bor också Lars Wannong på adressen. Där har han bott i 66 år och 136 dagar sedan han först registrerades där den 4 mars 1960. Rose-Marie är gift med Lars Wannong .

Rose-Maries nästa födelsedag är om 5 dagar då hon fyller 65 år. Hennes namnsdag är om 31 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år och 5 dagar (en onsdag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Rose-Marie har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rose-Marie i Sverige Rose-Marie Tjernström i Kvissleby, Rose-Marie Stråhle i Karlskoga och Rose-Marie Andersson Ignberg i Tomelilla.

Informationen om Rose-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rose-Marie Wannong