7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Bror Roger Lindström

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19610810- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 10 augusti 1961

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Bror Roger Lindström

Förnamn: Bror Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Lindström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2008-03-05

Gatuadress: Åkersholmsvägen 4 C lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 591 45

Postort: Motala

Församling: Motala församling (058301)

Kommun: Motala (0583)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Lindström är en man på 64 år som bor på Åkersholmsvägen 4 C lgh 1102 i Motala. Rogers bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har han bott i 18 år och 115 dagar sedan han flyttade in den 5 mars 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Lindström?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Åkersholmsvägen 4 C lgh 1102

Latitud: 58.529261   |   Longitud: 15.072200

Registrerat på adressen


Åkersholmsvägen 4 C lgh 1102
591 45 Motala

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 71 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1957

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 322 dagar)

Födelsedag

10 augusti (en måndag om 43 dagar)

Födelsedatum

1961-08-10 (en torsdag för 23 698 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 43 dagar (en söndag)

Roger Lindström är en man på 64 år som bor på Åkersholmsvägen 4 C lgh 1102 i Motala. Rogers bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har han bott i 18 år och 115 dagar sedan han flyttade in den 5 mars 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rogers postnummer, 591 45, är medelinkomsten 349 760 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,07 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Motala där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Roger bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Rogers nästa födelsedag fyller han 65 år. Den inträffar om 43 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 43 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 339 dagar.

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Lindström