8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-18

Johny Lars-Erik Lundström

Årsinkomst: Kolla Johnys lön anonymt

Personnummer: 19610810- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 65 år

Födelsedag: 10 augusti 1961

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Johny Lars-Erik Lundström

Förnamn: Johny Lars-Erik

Tilltalsnamn: Johny

Efternamn: Lundström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-02-13

Gatuadress: Carlandravägen 14 A lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 371 62

Postort: Lyckeby

Distrikt: Lösen

Församling: Lyckå församling (108006)

Kommun: Karlskrona (1080)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Johny

Johny Lundström är en man på 65 år som bor på Carlandravägen 14 A lgh 1101 i Lyckeby. Johnys bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i 10 år och 247 dagar sedan han flyttade in den 13 februari 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Johny

Informationen om Johny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Johny Lundström?

Vad tjänar Johny?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Johnys
Kreditstatus?

Nyfiken på Johnys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Carlandravägen 14 A lgh 1101

Latitud: 56.204900   |   Longitud: 15.662891

Registrerat på adressen


Carlandravägen 14 A lgh 1101
371 62 Lyckeby

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Johny kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Johny hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Johnys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 60 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Johny har inga bolagsengagemang


Mer om Johny


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

65 år (och 69 dagar)

Födelsedag

10 augusti (en tisdag om 296 dagar)

Födelsedatum

1961-08-10 (en torsdag för 23 810 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 4 år och 296 dagar (en söndag)

Johny Lundström är en man på 65 år som bor på Carlandravägen 14 A lgh 1101 i Lyckeby. Johnys bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i 10 år och 247 dagar sedan han flyttade in den 13 februari 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Johnys postnummer, 371 62, är medelinkomsten 340 258 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,55 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Johny och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Johny ingår. Johnys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 83.

Johny bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Johnys nästa födelsedag fyller han 66 år. Den inträffar om 296 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 296 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 75 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Johny har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Johny i Sverige Johny Åbom i Kvicksund, Johny Lindqvist i Gusum och Johny Johansson i Laholm.

Informationen om Johny kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Johny Lundström