7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Lars-Göran Larsson
Årsinkomst: Kolla Lars-Görans lön anonymt
Personnummer: 19610810-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 10 augusti 1961
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Göran Larsson
Förnamn: Lars-Göran
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Larsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-02-21
Gatuadress: Falkvägen 88
Postnummer: 632 33
Postort: Eskilstuna
Församling: Västra Rekarne församling (048413)
Kommun: Eskilstuna (0484)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lars-Göran Larsson är en man på 64 år som bor på Falkvägen 88 i Eskilstuna. Där har han bott i 15 år och 133 dagar sedan han flyttade in den 21 februari 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Falkvägen 88
Registrerat på adressen
632 33 Eskilstuna
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Göran kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Göran har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Göran
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 328 dagar)
Födelsedag
10 augusti (en måndag om 37 dagar)
Födelsedatum
1961-08-10 (en torsdag för 23 704 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 37 dagar (en söndag)
Lars-Göran Larsson är en man på 64 år som bor på Falkvägen 88 i Eskilstuna. Där har han bott i 15 år och 133 dagar sedan han flyttade in den 21 februari 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lars-Görans postnummer, 632 33, är medelinkomsten 441 713 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,80 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Göran och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Eskilstuna där Lars-Göran ingår. Lars-Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.
Lars-Göran bor tillsammans med Marie Larsson. Hon är en 62 årig kvinna som flyttade in den 21 februari 2011 och har bott där totalt 15 år och 133 dagar. Han är gift med Marie Larsson .
På Lars-Görans nästa födelsedag fyller han 65 år. Den inträffar om 37 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 37 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Lars-Göran har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Göran i Sverige Lars-Göran Söderberg i Örebro, Lars-Göran Palmér i Linköping och Lars-Göran Vadén i Gävle.
Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Göran Larsson
Var bor Lars-Göran?
Hur gammal är Lars-Göran?
Lars-Göran Larsson är 64 år gammal och föddes den 10 augusti 1961. Han fyller 65 år den 10 augusti.
Har Lars-Göran några bolagsengagemang?
Lars-Göran har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Göran några fordon?
Är Lars-Göran gift?
Lars-Göran är gift med Marie Larsson.
Vilket telefonnummer har Lars-Göran?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Göran.
Vilket stjärntecken har Lars-Göran?
Lars-Göran har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Lars-Göran folkbokförd?
Lars-Göran Larsson är folkbokförd i Eskilstuna kommun.
Vilket län tillhör Lars-Göran?
Lars-Göran Larsson tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Lars-Göran?
Lars-Göran Larsson tillhör Västra Rekarne församling.