NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-09-24
Mende Daskalovski
Årsinkomst: Kolla Mendes lön anonymt
Personnummer: 19610817-
Ålder: 65 år
Födelsedag: 17 augusti 1961
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Mende Daskalovski
Förnamn: Mende
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Daskalovski
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-02-26
Gatuadress: Kanalgatan 35 B lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 241 30
Postort: Eslöv
Distrikt: Eslöv
Församling: Eslövs församling (128501)
Kommun: Eslöv (1285)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Mende Daskalovski är 65 år gammal och bor på Kanalgatan 35 B lgh 1302 i Eslöv. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Där har han bott i 6 år och 210 dagar sedan han flyttade in den 26 februari 2020. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kanalgatan 35 B lgh 1302
Registrerat på adressen
241 30 Eslöv
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mende kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mende hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Mendes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 58 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1949
Bolagsengagemang | 0 st
Mende har inga bolagsengagemang
Mer om Mende
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
65 år (och 38 dagar)
Födelsedag
17 augusti (en tisdag om 327 dagar)
Födelsedatum
1961-08-17 (en torsdag för 23 779 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 4 år och 327 dagar (en söndag)
Mende Daskalovski är 65 år gammal och bor på Kanalgatan 35 B lgh 1302 i Eslöv. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 58 kvm . Där har han bott i 6 år och 210 dagar sedan han flyttade in den 26 februari 2020. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 241 30, som är Mendes bostadsområde, är medelinkomsten 267 755 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,01 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Eslöv där Mendes ingår. Mendes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.
Mende bor tillsammans med 3 personer: Vladimir Daskalovski , Marina Daskalovska , Mile Daskalovski . Mende är gift med Marina Daskalovska .
Mende har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 99 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 327 dagar då han fyller 66 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 4 år och 327 dagar (en söndag).
Mende har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mende i Sverige Mende Mitrovski i Kävlinge, Mende Dolovski i Hisings Kärra och Mende Jankulovski i Arlöv.
Informationen om Mende kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mende Daskalovski
Var bor Mende?
Hur gammal är Mende?
Mende Daskalovski är 65 år gammal och föddes den 17 augusti 1961. Han fyller 66 år den 17 augusti.
Har Mende några bolagsengagemang?
Mende har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Mende några fordon?
Är Mende gift?
Mende är gift med Marina Daskalovska.
Vilket telefonnummer har Mende?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mende.
Vilket stjärntecken har Mende?
Mende har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Mende folkbokförd?
Mende Daskalovski är folkbokförd i Eslöv kommun.
Vilket län tillhör Mende?
Mende Daskalovski tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Mende?
Mende Daskalovski tillhör Eslövs församling.