7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Lars Erik Oscarson

Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt

Personnummer: 19610906- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 6 september 1961

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Lars Erik Oscarson

Förnamn: Lars Erik

Tilltalsnamn: Lars

Efternamn: Oscarson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1990-07-01

Gatuadress: Amnahultsstigen 2

Postnummer: 507 90

Postort: Brämhult

Distrikt: Fristad-Gingri

Församling: Fristads församling (149011)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars

Lars Oscarson är en 64 årig man bosatt i Borås kommun. Han bor i en villa på 134 kvm . Där har han bott i sammanlagt 35 år och 359 dagar sedan 1 juli 1990. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Oscarson?

Vad tjänar Lars?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Amnahultsstigen 2

Latitud: 57.761507   |   Longitud: 13.016229

Registrerat på adressen


Amnahultsstigen 2
507 90 Brämhult

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 134 kvm

Byggår: 1990

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars har inga bolagsengagemang


Mer om Lars


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 292 dagar)

Födelsedag

06 september (en söndag om 73 dagar)

Födelsedatum

1961-09-06 (en onsdag för 23 668 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 73 dagar (en lördag)

Lars Oscarson är en 64 årig man bosatt i Borås kommun. Han bor i en villa på 134 kvm . Där har han bott i sammanlagt 35 år och 359 dagar sedan 1 juli 1990. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Lars bostadsområde, på postnummer 507 90, har 4,33 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 507 901 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 189.

Lars bor tillsammans med en 70 årig kvinna vid namn Inger Oscarson. Hon registrerades på adressen den 1 juli 1990, och har bott där totalt 35 år och 359 dagar. Han är gift med Inger Oscarson .

Vill du fira Lars födelsedag ska du gratulera honom om 73 dagar då han fyller 65 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 46 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 5 år och 73 dagar (en lördag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Lars i Sverige det senaste kvartalet är Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Oscarson