7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-25
Lisbeth Yvonne Jönsson Sörensson
Årsinkomst: Kolla Lisbeths lön anonymt
Personnummer: 19610919-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 19 september 1961
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 29 maj
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Lisbeth Yvonne Jönsson Sörensson
Förnamn: Lisbeth Yvonne
Tilltalsnamn: Lisbeth
Efternamn: Sörensson
Mellannamn: Jönsson
Folkbokföring
Adressändring: 2007-09-28
Gatuadress: Vilebovägen 12
Postnummer: 217 63
Postort: Malmö
Församling: Hyllie församling (128016)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lisbeth
Lisbeth Jönsson Sörensson är en kvinna på 64 år som bor på Vilebovägen 12 i Malmö. Lisbeths bostad är en villa på 165 kvm . Där har hon bott i 18 år och 270 dagar sedan hon flyttade in den 28 september 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lisbeth
Informationen om Lisbeth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vilebovägen 12
Registrerat på adressen
217 63 Malmö
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lisbeth kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lisbeth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lisbeths bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 165 kvm
Byggår: 1913
Bolagsengagemang | 0 st
Lisbeth har inga bolagsengagemang
Mer om Lisbeth
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 279 dagar)
Födelsedag
19 september (en lördag om 86 dagar)
Födelsedatum
1961-09-19 (en tisdag för 23 655 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 86 dagar (en fredag)
Lisbeth Jönsson Sörensson är en kvinna på 64 år som bor på Vilebovägen 12 i Malmö. Lisbeths bostad är en villa på 165 kvm . Där har hon bott i 18 år och 270 dagar sedan hon flyttade in den 28 september 2007. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Lisbeths postnummer, 217 63, är medelinkomsten 307 748 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,94 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lisbeth och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Lisbeth ingår. Lisbeths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 275.
Lisbeth bor tillsammans med Anders Sörensson. Han är en 70 årig man som flyttade in den 15 december 1995 och har bott där totalt 30 år och 192 dagar. Hon är gift med Anders Sörensson .
På Lisbeths nästa födelsedag fyller hon 65 år. Den inträffar om 86 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år och 86 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 338 dagar.
Namnet Yvonne är 'Franskt namn, femininform av det fornfranska namnet Yvon (= Johannes)'.
Lisbeth har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lisbeth i Sverige Lisbeth Åkerman , Lisbeth Kindlund i Hässelby och Lisbeth Martinsson i Falun.
Informationen om Lisbeth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lisbeth Jönsson Sörensson
Var bor Lisbeth?
Hur gammal är Lisbeth?
Lisbeth Jönsson Sörensson är 64 år gammal och föddes den 19 september 1961. Hon fyller 65 år den 19 september.
Har Lisbeth några bolagsengagemang?
Lisbeth har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lisbeth några fordon?
Är Lisbeth gift?
Lisbeth är gift med Anders Sörensson.
Vilket telefonnummer har Lisbeth?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lisbeth.
Vilket stjärntecken har Lisbeth?
Lisbeth har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Lisbeth folkbokförd?
Lisbeth Jönsson Sörensson är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Lisbeth?
Lisbeth Jönsson Sörensson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Lisbeth?
Lisbeth Jönsson Sörensson tillhör Hyllie församling.