7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Harald Johan Sjögren

Årsinkomst: Kolla Haralds lön anonymt

Personnummer: 19610921- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 21 september 1961

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 april

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Harald Johan Sjögren

Förnamn: Harald Johan

Tilltalsnamn: Harald

Efternamn: Sjögren

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1990-10-30

Gatuadress: Fladenbacken 6

Postnummer: 134 68

Postort: Ingarö

Distrikt: Ingarö

Församling: Gustavsberg-Ingarö församling (012006)

Kommun: Värmdö (0120)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Harald

Harald Sjögren är 64 år och bosatt på Fladenbacken 6 i Ingarö. Där har han bott i 35 år och 238 dagar sedan han flyttade in den 30 oktober 1990. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Harald

Informationen om Harald kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Harald Sjögren?

Vad tjänar Harald?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Haralds
Kreditstatus?

Nyfiken på Haralds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fladenbacken 6

Latitud: 59.283952   |   Longitud: 18.427779

Registrerat på adressen


Fladenbacken 6
134 68 Ingarö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Harald kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Harald hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Harald har inga bolagsengagemang


Mer om Harald


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 277 dagar)

Födelsedag

21 september (en måndag om 88 dagar)

Födelsedatum

1961-09-21 (en torsdag för 23 653 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 88 dagar (en söndag)

Harald Sjögren är 64 år och bosatt på Fladenbacken 6 i Ingarö. Där har han bott i 35 år och 238 dagar sedan han flyttade in den 30 oktober 1990. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 134 68, är medelinkomsten 464 379 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,18 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Harald ingår. Haralds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.

Harald bor tillsammans med Inger Sjögren. Hon har bott på Fladenbacken 6 i totalt 35 år och 271 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 27 september 1990. Han är gift med Inger Sjögren .

Harald fyller 65 år om 88 dagar och har namnsdag om 280 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 5 år och 88 dagar (en söndag).

Namnet Harald är 'Nordiskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’(krigs)här’ och ’härskare’'.

Harald har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Harald i Sverige Harald Treutiger i Göteborg, Harald Holstmark i Vinninga och Harald Roos i Helsingborg.

Informationen om Harald kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Harald Sjögren