7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Sten Carlo Mario Jansson

Årsinkomst: Kolla Carlos lön anonymt

Personnummer: 19611004- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 4 oktober 1961

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 januari

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Sten Carlo Mario Jansson

Förnamn: Sten Carlo Mario

Tilltalsnamn: Carlo

Efternamn: Jansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-02-01

Gatuadress: Stubbrättsvägen 6 D

Postnummer: 802 70

Postort: Gävle

Distrikt: Gävle Tomas

Församling: Gävle församling (218001)

Kommun: Gävle (2180)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carlo

Carlo Jansson är en 64 årig man och bosatt på Stubbrättsvägen 6 D i Gävle. Hans bostad är en lägenhet på 95 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 februari 2017 och har sammanlagt bott där i 9 år och 147 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Carlo

Informationen om Carlo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carlo Jansson?

Vad tjänar Carlo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carlos
Kreditstatus?

Nyfiken på Carlos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stubbrättsvägen 6 D

Latitud: 60.653076   |   Longitud: 17.122757

Registrerat på adressen


Stubbrättsvägen 6 D
802 70 Gävle

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carlo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carlo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carlos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 95 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carlo har inga bolagsengagemang


Mer om Carlo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 267 dagar)

Födelsedag

04 oktober (en söndag om 98 dagar)

Födelsedatum

1961-10-04 (en onsdag för 23 643 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 98 dagar (en lördag)

Carlo Jansson är en 64 årig man och bosatt på Stubbrättsvägen 6 D i Gävle. Hans bostad är en lägenhet på 95 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 februari 2017 och har sammanlagt bott där i 9 år och 147 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Carlos bostadsområde, på postnummer 802 70, är 447 056 kr per år och 0,00 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gävle där Carlos ingår. Carlos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 55.

Förutom Carlo bor också Eva Svedén på adressen. Där har hon bott i 11 år och 246 dagar sedan hon först registrerades där den 25 oktober 2014. Carlo är inte gift.

Carlos nästa födelsedag är om 98 dagar då han fyller 65 år. Hans namnsdag är om 214 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 98 dagar (en lördag).

Carlo har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carlo i Sverige Carlo Magnusson i Kinnared, Carlo Palombo i Norrköping och Carlo Gesmundo i Älvsjö.

Informationen om Carlo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carlo Jansson