7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Ulf Peter Mikael Johansson

Årsinkomst: Kolla Peters lön anonymt

Personnummer: 19611024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 24 oktober 1961

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 juni

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Ulf Peter Mikael Johansson

Förnamn: Ulf Peter Mikael

Tilltalsnamn: Peter

Efternamn: Johansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2000-08-07

Gatuadress: Runnarsköp Solbacken 1

Postnummer: 343 93

Postort: Älmhult

Distrikt: Pjätteryd

Församling: Pjätteryds församling (076506)

Kommun: Älmhult (0765)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Peter

Peter Johansson är en 64 årig man och bosatt på Runnarsköp Solbacken 1 i Älmhult. Hans bostad är en villa på 180 kvm . Han flyttade in på adressen den 7 augusti 2000 och har sammanlagt bott där i 25 år och 340 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Peter

Informationen om Peter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Peter Johansson?

Vad tjänar Peter?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Peters
Kreditstatus?

Nyfiken på Peters Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Runnarsköp Solbacken 1

Latitud: 56.618406   |   Longitud: 14.127057

Registrerat på adressen


Runnarsköp Solbacken 1
343 93 Älmhult

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Peter kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Peter hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Peters bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 180 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Peter har inga bolagsengagemang


Mer om Peter


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 262 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 103 dagar)

Födelsedatum

1961-10-24 (en tisdag för 23 638 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 103 dagar (en fredag)

Peter Johansson är en 64 årig man och bosatt på Runnarsköp Solbacken 1 i Älmhult. Hans bostad är en villa på 180 kvm . Han flyttade in på adressen den 7 augusti 2000 och har sammanlagt bott där i 25 år och 340 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Peters bostadsområde, på postnummer 343 93, är 396 842 kr per år och 3,65 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Älmhult där Peters ingår. Peters lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.

Förutom Peter bor också Jessica Gunnarsson på adressen. Där har hon bott i 33 år och 358 dagar sedan hon först registrerades där den 20 juli 1992. Peter är gift med Jessica Gunnarsson .

Peters nästa födelsedag är om 103 dagar då han fyller 65 år. Hans namnsdag är om 351 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 103 dagar (en fredag).

Namnet Peter är 'Svensk form av Petrus (se Per)'.

Peter har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Peter i Sverige Peter Jöback i Stockholm, Peter Carlborg i Göteborg och Peter Kroghöj-Kondrup i Stockholm.

Informationen om Peter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Peter Johansson