7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Sune Roger Oskarsson
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19611110-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 10 november 1961
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Sune Roger Oskarsson
Förnamn: Sune Roger
Tilltalsnamn: Roger
Efternamn: Oskarsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2002-05-02
Gatuadress: Kapellvägen 2
Postnummer: 471 50
Postort: Bleket
Distrikt: Stenkyrka
Församling: Stenkyrka församling (141902)
Kommun: Tjörn (1419)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Roger
Roger Oskarsson är en man på 64 år som bor på Kapellvägen 2 i Bleket. Rogers bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 24 år och 58 dagar sedan han flyttade in den 2 maj 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kapellvägen 2
Registrerat på adressen
471 50 Bleket
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rogers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 160 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 231 dagar)
Födelsedag
10 november (en tisdag om 134 dagar)
Födelsedatum
1961-11-10 (en fredag för 23 607 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 134 dagar (en måndag)
Roger Oskarsson är en man på 64 år som bor på Kapellvägen 2 i Bleket. Rogers bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 24 år och 58 dagar sedan han flyttade in den 2 maj 2002. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Rogers postnummer, 471 50, är medelinkomsten 457 299 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,07 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tjörn där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Roger bor tillsammans med Anneli Öfverström. Hon är en 63 årig kvinna som flyttade in den 1 augusti 2000 och har bott där totalt 25 år och 332 dagar. Han är inte gift.
På Rogers nästa födelsedag fyller han 65 år. Den inträffar om 134 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 134 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 338 dagar.
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har 1 bolagsengagemang (
Bleketfiskarnas hamnförening, ekonomisk förening
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Oskarsson
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Oskarsson är 64 år gammal och föddes den 10 november 1961. Han fyller 65 år den 10 november.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bleketfiskarnas hamnförening, ekonomisk förening . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är inte gift.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Oskarsson är folkbokförd i Tjörn kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Oskarsson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Oskarsson tillhör Stenkyrka församling.