7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Kjell Lars-Erik Ekblad
Årsinkomst: Kolla Kjells lön anonymt
Personnummer: 19611129-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 29 november 1961
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 8 juli
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Kjell Lars-Erik Ekblad
Förnamn: Kjell Lars-Erik
Tilltalsnamn: Kjell
Efternamn: Ekblad
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-06-01
Gatuadress: Barnhemsgatan 28 lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 506 48
Postort: Borås
Distrikt: Borås Caroli
Församling: Borås Caroli församling (149001)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kjell
Kjell Ekblad är en man på 64 år som bor på Barnhemsgatan 28 lgh 1101 i Borås. Kjells bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har han bott i 20 år och 33 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kjell
Informationen om Kjell kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Barnhemsgatan 28 lgh 1101
Registrerat på adressen
506 48 Borås
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2004-03-17 (22 år) Ägare Kjell Ekblad Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2004-03-17 (22 år) | Kjell Ekblad | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kjell kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kjell hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kjells bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 70 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1955
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Kjell
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 217 dagar)
Födelsedag
29 november (en söndag om 148 dagar)
Födelsedatum
1961-11-29 (en onsdag för 23 593 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 148 dagar (en lördag)
Kjell Ekblad är en man på 64 år som bor på Barnhemsgatan 28 lgh 1101 i Borås. Kjells bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har han bott i 20 år och 33 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Kjells postnummer, 506 48, är medelinkomsten 281 166 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 14,17 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kjell och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Kjell ingår. Kjells lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 134.
Kjell bor tillsammans med Isabella Ekblad Hansson. Hon är en 28 årig kvinna som flyttade in den 1 juni 2006 och har bott där totalt 20 år och 33 dagar. På adressen finns en hund (som Kjell är ägare till). Han är gift med Camilla Ekblad Hansson .
På Kjells nästa födelsedag fyller han 65 år. Den inträffar om 148 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 148 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 4 dagar.
Namnet Kjell är 'Nordiskt namn, yngre form av Kettil ’hjälm’ (samma ord som kittel)'.
Kjell har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Honungsskivlingen
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kjell i Sverige Kjell Bergkvist i Stockholm, Kjell Carlsson i Falun och Kjell Nilsson i Tingstäde.
Informationen om Kjell kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kjell Ekblad
Var bor Kjell?
Hur gammal är Kjell?
Kjell Ekblad är 64 år gammal och föddes den 29 november 1961. Han fyller 65 år den 29 november.
Har Kjell några bolagsengagemang?
Kjell har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Honungsskivlingen . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Kjell några fordon?
Är Kjell gift?
Kjell är gift med Camilla Ekblad Hansson.
Vilket telefonnummer har Kjell?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kjell.
Vilket stjärntecken har Kjell?
Kjell har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Kjell folkbokförd?
Kjell Ekblad är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Kjell?
Kjell Ekblad tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Kjell?
Kjell Ekblad tillhör Borås Caroli församling.