7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Zanetta Svensson

Zanetta registrerades som avliden 2026-02-26.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19611203- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 3 december 1961

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Zanetta Svensson

Förnamn: Zanetta

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Svensson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1988-02-02

Gatuadress: Ålyckan 168

Postnummer: 311 94

Postort: Falkenberg

Distrikt: Vinberg

Församling: Vinberg-Ljungby församling (138211)

Kommun: Falkenberg (1382)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Zanetta Svensson är en 64 årig kvinna och bosatt på Ålyckan 168 i Falkenberg. Hennes bostad är en villa på 130 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 februari 1988 och har sammanlagt bott där i 38 år och 145 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Zanetta Svensson?

Vad tjänar Zanetta?

Karta & vägbeskrivning till Ålyckan 168

Latitud: 56.902809   |   Longitud: 12.528788

Registrerat på adressen


Ålyckan 168
311 94 Falkenberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Zanetta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Zanetta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Zanettas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 130 kvm

Byggår: 1905

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Zanetta har inga bolagsengagemang


Mer om Zanetta


Födelsedatum

1961-12-03

Zanetta Svensson registrerades som avliden 2026-02-26. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Zanetta Svensson är en 64 årig kvinna och bosatt på Ålyckan 168 i Falkenberg. Hennes bostad är en villa på 130 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 februari 1988 och har sammanlagt bott där i 38 år och 145 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Zanettas bostadsområde, på postnummer 311 94, är 452 044 kr per år och 5,77 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Falkenberg där Zanettas ingår.

Förutom Zanetta bor också Inge Svensson på adressen. Där har han bott i 38 år och 145 dagar sedan han först registrerades där den 2 februari 1988. Zanetta är gift.

Zanettas nästa födelsedag är om 159 dagar då hon fyller 65 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år och 159 dagar (en onsdag).

Zanetta har inga bolagsengagemang.

Informationen om Zanetta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Zanetta Svensson