7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Carl Axel Löfqvist
Årsinkomst: Kolla Carl Axels lön anonymt
Personnummer: 19611220-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 20 december 1961
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 16 juni
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Carl Axel Löfqvist
Förnamn: Carl Axel
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Löfqvist
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1992-02-12
Gatuadress: Toppeladugård 362
Postnummer: 247 99
Postort: Genarp
Församling: Genarps församling (128120)
Kommun: Lund (1281)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Carl Axel Löfqvist är en man på 64 år som bor på Toppeladugård 362 i Genarp. bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 34 år och 136 dagar sedan han flyttade in den 12 februari 1992. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Toppeladugård 362
Registrerat på adressen
247 99 Genarp
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 4 st
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carl Axel kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carl Axel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carl Axels bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 125 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Carl Axel har inga bolagsengagemang
Mer om Carl Axel
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 190 dagar)
Födelsedag
20 december (en söndag om 175 dagar)
Födelsedatum
1961-12-20 (en onsdag för 23 566 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 175 dagar (en lördag)
Carl Axel Löfqvist är en man på 64 år som bor på Toppeladugård 362 i Genarp. bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 34 år och 136 dagar sedan han flyttade in den 12 februari 1992. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Carl Axels postnummer, 247 99, är medelinkomsten 604 734 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,70 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carl Axel och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Carl Axel ingår. Carl Axels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 297.
Carl Axel bor tillsammans med 2 personer: Carl-Johan Löfqvist , Gunilla Löfqvist . Det finns också 4 hundar i bostaden. Han är gift med Gunilla Löfqvist .
På Carl Axels nästa födelsedag fyller han 65 år. Den inträffar om 175 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 175 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 353 dagar.
Namnet Axel är 'Nordisk ombildning av det bibliska namnet A´bsalon ’fadern är välgång’'.
Carl Axel har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl Axel i Sverige Axel Berggren i Stockholm, Carl Bennet i Västra Frölunda och Carl Silfverschiöld i Sollebrunn.
Informationen om Carl Axel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carl Axel Löfqvist
Var bor Carl Axel?
Hur gammal är Carl Axel?
Carl Axel Löfqvist är 64 år gammal och föddes den 20 december 1961. Han fyller 65 år den 20 december.
Har Carl Axel några bolagsengagemang?
Carl Axel har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Carl Axel några fordon?
Är Carl Axel gift?
Carl Axel är gift med Gunilla Löfqvist.
Vilket telefonnummer har Carl Axel?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carl Axel.
Vilket stjärntecken har Carl Axel?
Carl Axel har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Carl Axel folkbokförd?
Carl Axel Löfqvist är folkbokförd i Lund kommun.
Vilket län tillhör Carl Axel?
Carl Axel Löfqvist tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Carl Axel?
Carl Axel Löfqvist tillhör Genarps församling.