7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Jan-Olov Eriksson
Årsinkomst: Kolla Jan-Olovs lön anonymt
Personnummer: 19620102-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 2 januari 1962
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Jan-Olov Eriksson
Förnamn: Jan-Olov
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1994-06-13
Gatuadress: Albin Blomströms väg 7
Postnummer: 731 11
Postort: Kolsva
Församling: Malma församling (198304)
Kommun: Köping (1983)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Jan-Olov Eriksson är 64 år och bosatt på Albin Blomströms väg 7 i Kolsva. Han bor i en villa på 150 kvm . Där har han bott i 32 år och 2 dagar sedan han flyttade in den 13 juni 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Albin Blomströms väg 7
Registrerat på adressen
731 11 Kolsva
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jan-Olov kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jan-Olov hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jan-Olovs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 150 kvm
Byggår: 1957
Bolagsengagemang | 0 st
Jan-Olov har inga bolagsengagemang
Mer om Jan-Olov
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 164 dagar)
Födelsedag
02 januari (en lördag om 201 dagar)
Födelsedatum
1962-01-02 (en tisdag för 23 540 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 201 dagar (en fredag)
Jan-Olov Eriksson är 64 år och bosatt på Albin Blomströms väg 7 i Kolsva. Han bor i en villa på 150 kvm . Där har han bott i 32 år och 2 dagar sedan han flyttade in den 13 juni 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 731 11, är medelinkomsten 328 662 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,30 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Köping där Jan-Olov ingår. Jan-Olovs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.
Jan-Olov bor tillsammans med Kersti Bergvik. Hon har bott på Albin Blomströms väg 7 i totalt 32 år och 2 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 13 juni 1994. Han är inte gift.
Jan-Olov fyller 65 år om 201 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 5 år och 201 dagar (en fredag).
Jan-Olov har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan-Olov i Sverige Jan-Olov Öhlén i Sundsvall, Jan-Olov Wiklund i Kalix och Jan-Olov Nises i Gävle.
Informationen om Jan-Olov kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.