7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Carl-Henrik Gustavsson
Årsinkomst: Kolla Carl-Henriks lön anonymt
Personnummer: 19620108-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 8 januari 1962
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Carl-Henrik Gustavsson
Förnamn: Carl-Henrik
Tilltalsnamn: Carl-Henrik
Efternamn: Gustavsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-06-14
Gatuadress: Tegliden 2
Postnummer: 565 97
Postort: Bottnaryd
Distrikt: Mulseryd
Församling: Norra Mo församling (068021)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Carl-Henrik
Carl-Henrik Gustavsson är 64 år gammal och bor på Tegliden 2 i Bottnaryd. Hans bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 2 år och 10 dagar sedan han flyttade in den 14 juni 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Carl-Henrik
Informationen om Carl-Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tegliden 2
Registrerat på adressen
565 97 Bottnaryd
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carl-Henrik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carl-Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carl-Henriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 92 kvm
Byggår: 1948
Bolagsengagemang | 0 st
Carl-Henrik har inga bolagsengagemang
Mer om Carl-Henrik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 167 dagar)
Födelsedag
08 januari (en fredag om 198 dagar)
Födelsedatum
1962-01-08 (en måndag för 23 543 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 198 dagar (en torsdag)
Carl-Henrik Gustavsson är 64 år gammal och bor på Tegliden 2 i Bottnaryd. Hans bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 2 år och 10 dagar sedan han flyttade in den 14 juni 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 565 97, som är Carl-Henriks bostadsområde, är medelinkomsten 368 213 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,54 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Carl-Henriks ingår. Carl-Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 320.
Carl-Henrik delar bostaden med Lena Gustavsson, en 63 årig kvinna. Hon flyttade in den 14 juni 2024 och har bott där totalt 2 år och 10 dagar. Carl-Henrik är gift med Lena Gustavsson .
Carl-Henrik har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 198 dagar då han fyller 65 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 198 dagar (en torsdag).
Carl-Henrik har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl-Henrik i Sverige Carl-Henrik Olsson i Årsunda, Carl-Henrik Haag i Mjölby och Carl-Henrik Wersäll i Stockholm.
Informationen om Carl-Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carl-Henrik Gustavsson
Var bor Carl-Henrik?
Hur gammal är Carl-Henrik?
Carl-Henrik Gustavsson är 64 år gammal och föddes den 8 januari 1962. Han fyller 65 år den 8 januari.
Har Carl-Henrik några bolagsengagemang?
Carl-Henrik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Carl-Henrik några fordon?
Är Carl-Henrik gift?
Carl-Henrik är gift med Lena Gustavsson.
Vilket telefonnummer har Carl-Henrik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carl-Henrik.
Vilket stjärntecken har Carl-Henrik?
Carl-Henrik har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Carl-Henrik folkbokförd?
Carl-Henrik Gustavsson är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Carl-Henrik?
Carl-Henrik Gustavsson tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Carl-Henrik?
Carl-Henrik Gustavsson tillhör Norra Mo församling.