7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Per Roger Sunesson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19620124- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 24 januari 1962

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Per Roger Sunesson

Förnamn: Per Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Sunesson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1992-03-27

Gatuadress: Rävskärsvägen 7

Postnummer: 373 53

Postort: Ramdala

Distrikt: Ramdala

Församling: Ramdala församling (108012)

Kommun: Karlskrona (1080)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Sunesson är en 64 årig man och bosatt på Rävskärsvägen 7 i Ramdala. Han flyttade in på adressen den 27 mars 1992 och har sammanlagt bott där i 34 år och 84 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Sunesson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rävskärsvägen 7

Latitud: 56.163737   |   Longitud: 15.704748

Registrerat på adressen


Rävskärsvägen 7
373 53 Ramdala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 146 dagar)

Födelsedag

24 januari (en söndag om 219 dagar)

Födelsedatum

1962-01-24 (en onsdag för 23 522 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 219 dagar (en lördag)

Roger Sunesson är en 64 årig man och bosatt på Rävskärsvägen 7 i Ramdala. Han flyttade in på adressen den 27 mars 1992 och har sammanlagt bott där i 34 år och 84 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rogers bostadsområde, på postnummer 373 53, är 388 611 kr per år och 2,71 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 129.

Förutom Roger bor också Anna Ahlgren på adressen. Där har hon bott i 34 år och 97 dagar sedan hon först registrerades där den 14 mars 1992. Roger är inte gift.

Rogers nästa födelsedag är om 219 dagar då han fyller 65 år. Hans namnsdag är om 348 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 219 dagar (en lördag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Sunesson