7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Sven Inge Göran Leander

Årsinkomst: Kolla Görans lön anonymt

Personnummer: 19620130- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 30 januari 1962

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 23 april

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Sven Inge Göran Leander

Förnamn: Sven Inge Göran

Tilltalsnamn: Göran

Efternamn: Leander

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-08-15

Gatuadress: Lars Mårtens väg 9

Postnummer: 274 60

Postort: Rydsgård

Församling: Villie församling (126412)

Kommun: Skurup (1264)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Göran

Göran Leander är en man på 64 år som bor på Lars Mårtens väg 9 i Rydsgård. Där har han bott i 16 år och 315 dagar sedan han flyttade in den 15 augusti 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Göran

Informationen om Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Göran Leander?

Vad tjänar Göran?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Görans
Kreditstatus?

Nyfiken på Görans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lars Mårtens väg 9

Latitud: 55.473663   |   Longitud: 13.594360

Registrerat på adressen


Lars Mårtens väg 9
274 60 Rydsgård

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Göran kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Görans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1990

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Göran har inga bolagsengagemang


Mer om Göran


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 147 dagar)

Födelsedag

30 januari (en lördag om 218 dagar)

Födelsedatum

1962-01-30 (en tisdag för 23 523 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 218 dagar (en fredag)

Göran Leander är en man på 64 år som bor på Lars Mårtens väg 9 i Rydsgård. Där har han bott i 16 år och 315 dagar sedan han flyttade in den 15 augusti 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Görans postnummer, 274 60, är medelinkomsten 320 312 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,18 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Göran och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Skurup där Göran ingår. Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Göran bor tillsammans med Eva Leander. Hon är en 64 årig kvinna som flyttade in den 15 augusti 2009 och har bott där totalt 16 år och 315 dagar. Han är gift med Eva Leander .

På Görans nästa födelsedag fyller han 65 år. Den inträffar om 218 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 218 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 301 dagar.

Namnet Göran är 'Yngre form av Örjan'.

Göran har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Göran i Sverige Göran Lindström i Vessigebro, Göran Grejder i Årsta och Göran Persson i Stjärnhov.

Informationen om Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Göran Leander