7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Ibtisam Badri Ali

Årsinkomst: Kolla Ibtisam Badris lön anonymt

Personnummer: 19620203- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 3 februari 1962

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Ibtisam Badri Ali

Förnamn: Ibtisam Badri

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ali

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-10-30

Gatuadress: Norra Torggatan 8

Postnummer: 254 71

Postort: Hasslarp

Församling: Välinge-Kattarps församling (128305)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ibtisam Badri Ali är en 64 årig kvinna och bosatt på Norra Torggatan 8 i Hasslarp. Hennes bostad är en villa på 169 kvm . Hon flyttade in på adressen den 30 oktober 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 250 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ibtisam Badri Ali?

Vad tjänar Ibtisam Badri?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ibtisam Badris
Kreditstatus?

Nyfiken på Ibtisam Badris Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norra Torggatan 8

Latitud: 56.136599   |   Longitud: 12.814335

Registrerat på adressen


Norra Torggatan 8
254 71 Hasslarp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ibtisam Badri kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ibtisam Badri hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ibtisam Badris bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 169 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ibtisam Badri har inga bolagsengagemang


Mer om Ibtisam Badri


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 154 dagar)

Födelsedag

03 februari (en onsdag om 211 dagar)

Födelsedatum

1962-02-03 (en lördag för 23 530 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 211 dagar (en tisdag)

Ibtisam Badri Ali är en 64 årig kvinna och bosatt på Norra Torggatan 8 i Hasslarp. Hennes bostad är en villa på 169 kvm . Hon flyttade in på adressen den 30 oktober 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 250 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ibtisam Badris bostadsområde, på postnummer 254 71, är 282 667 kr per år och 13,17 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Ibtisam Badris ingår. Ibtisam Badris lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 250.

Ibtisam Badri bor tillsammans med 2 personer: Alaà Al Hamdani , Mohamad Al Hamdani . Ibtisam Badri är gift med Mohamad Al Hamdani .

Ibtisam Badris nästa födelsedag är om 211 dagar då hon fyller 65 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år och 211 dagar (en tisdag).

Ibtisam Badri har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ibtisam Badri i Sverige Ibtisam Hashi i Spånga, Badri Ali i Värnamo och Badri Hasan i Göteborg.

Informationen om Ibtisam Badri kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ibtisam Badri Ali