7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Per Lennart Mohlin

Årsinkomst: Kolla Per Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19620209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 9 februari 1962

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Per Lennart Mohlin

Förnamn: Per Lennart

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Mohlin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1962-02-09

Gatuadress: Måga Ramsjövägen 100

Postnummer: 827 91

Postort: Ljusdal

Distrikt: Ljusdal

Församling: Ljusdal-Ramsjö församling (216101)

Kommun: Ljusdal (2161)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Per Lennart Mohlin är en man på 64 år som bor på Måga Ramsjövägen 100 i Ljusdal. bostad är en villa på 113 kvm . Där har han bott i 64 år och 144 dagar sedan han flyttade in den 9 februari 1962. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Lennart Mohlin?

Vad tjänar Per Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Per Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Per Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Måga Ramsjövägen 100

Latitud: 61.835016   |   Longitud: 16.016741

Registrerat på adressen


Måga Ramsjövägen 100
827 91 Ljusdal

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Mohlin, Per Lennart Status Aktiv
Ansvarig Per Lennart Mohlin (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per Lennart Mohlin (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Per Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 113 kvm

Byggår: 1939

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Mohlin, Per Lennart Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Per Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 144 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 221 dagar)

Födelsedatum

1962-02-09 (en fredag för 23 520 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 221 dagar (en måndag)

Per Lennart Mohlin är en man på 64 år som bor på Måga Ramsjövägen 100 i Ljusdal. bostad är en villa på 113 kvm . Där har han bott i 64 år och 144 dagar sedan han flyttade in den 9 februari 1962. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Per Lennarts postnummer, 827 91, är medelinkomsten 377 298 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,91 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Per Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusdal där Per Lennart ingår. Per Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 47.

Per Lennart bor tillsammans med Kristina Persson. Hon är en 59 årig kvinna som flyttade in den 29 oktober 2001 och har bott där totalt 24 år och 247 dagar. Han är gift med Kristina Persson .

På Per Lennarts nästa födelsedag fyller han 65 år. Den inträffar om 221 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 221 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 29 dagar.

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per Lennart har 1 bolagsengagemang ( Mohlin, Per Lennart ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Per Gessle i Halmstad och Per Elofsson i Röbäck.

Informationen om Per Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Lennart Mohlin