7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Hansruedi Josef Korner

Årsinkomst: Kolla Hansruedi Josefs lön anonymt

Personnummer: 19620212- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 12 februari 1962

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 mars

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Hansruedi Josef Korner

Förnamn: Hansruedi Josef

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Korner

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-05-02

Gatuadress: Stenskärsvägen 46

Postnummer: 383 92

Postort: Mönsterås

Distrikt: Mönsterås

Församling: Mönsterås församling (086101)

Kommun: Mönsterås (0861)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hansruedi Josef Korner är 64 år och bosatt på Stenskärsvägen 46 i Mönsterås. Han bor i en villa på 81 kvm . Där har han bott i 2 år och 50 dagar sedan han flyttade in den 2 maj 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hansruedi Josef Korner?

Vad tjänar Hansruedi Josef?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hansruedi Josefs
Kreditstatus?

Nyfiken på Hansruedi Josefs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stenskärsvägen 46

Latitud: 57.002489   |   Longitud: 16.517895

Registrerat på adressen


Stenskärsvägen 46
383 92 Mönsterås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
MOPS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2025-02-23 (1 år) Ägare Monika Astrid Korner-Sprenger Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2025-02-23 (1 år) Monika Astrid Korner-Sprenger Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hansruedi Josef kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hansruedi Josef hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hansruedi Josefs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 81 kvm

Byggår: 1954

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hansruedi Josef har inga bolagsengagemang


Mer om Hansruedi Josef


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 129 dagar)

Födelsedag

12 februari (en fredag om 236 dagar)

Födelsedatum

1962-02-12 (en måndag för 23 505 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 236 dagar (en torsdag)

Hansruedi Josef Korner är 64 år och bosatt på Stenskärsvägen 46 i Mönsterås. Han bor i en villa på 81 kvm . Där har han bott i 2 år och 50 dagar sedan han flyttade in den 2 maj 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 383 92, är medelinkomsten 439 122 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,15 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Mönsterås där Hansruedi Josef ingår. Hansruedi Josefs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.

Hansruedi Josef bor tillsammans med Monika Astrid Korner-Sprenger. Hon har bott på Stenskärsvägen 46 i totalt 2 år och 50 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 2 maj 2024. Det finns även en hund på Hansruedi Josefs adress som han inte är ägare till. Han är gift med Monika Astrid Korner-Sprenger .

Hansruedi Josef fyller 65 år om 236 dagar och har namnsdag om 271 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 5 år och 236 dagar (en torsdag).

Namnet Josef är 'Hebreiskt namn med bet. ’må han (dvs. Gud) föröka’'.

Hansruedi Josef har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hansruedi Josef i Sverige Hansruedi Fellmann i Järfälla, Josef Moe-Ekesryd i Mariestad och Josef Romanov i Halmstad.

Informationen om Hansruedi Josef kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hansruedi Josef Korner