7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Hansruedi Josef Korner
Årsinkomst: Kolla Hansruedi Josefs lön anonymt
Personnummer: 19620212-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 12 februari 1962
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 19 mars
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Hansruedi Josef Korner
Förnamn: Hansruedi Josef
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Korner
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-05-02
Gatuadress: Stenskärsvägen 46
Postnummer: 383 92
Postort: Mönsterås
Distrikt: Mönsterås
Församling: Mönsterås församling (086101)
Kommun: Mönsterås (0861)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Hansruedi Josef Korner är 64 år och bosatt på Stenskärsvägen 46 i Mönsterås. Han bor i en villa på 81 kvm . Där har han bott i 2 år och 50 dagar sedan han flyttade in den 2 maj 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stenskärsvägen 46
Registrerat på adressen
383 92 Mönsterås
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2025-02-23 (1 år) Ägare Monika Astrid Korner-Sprenger Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2025-02-23 (1 år) | Monika Astrid Korner-Sprenger | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hansruedi Josef kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hansruedi Josef hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hansruedi Josefs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 81 kvm
Byggår: 1954
Bolagsengagemang | 0 st
Hansruedi Josef har inga bolagsengagemang
Mer om Hansruedi Josef
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 129 dagar)
Födelsedag
12 februari (en fredag om 236 dagar)
Födelsedatum
1962-02-12 (en måndag för 23 505 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 236 dagar (en torsdag)
Hansruedi Josef Korner är 64 år och bosatt på Stenskärsvägen 46 i Mönsterås. Han bor i en villa på 81 kvm . Där har han bott i 2 år och 50 dagar sedan han flyttade in den 2 maj 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 383 92, är medelinkomsten 439 122 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,15 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Mönsterås där Hansruedi Josef ingår. Hansruedi Josefs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 24.
Hansruedi Josef bor tillsammans med Monika Astrid Korner-Sprenger. Hon har bott på Stenskärsvägen 46 i totalt 2 år och 50 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 2 maj 2024. Det finns även en hund på Hansruedi Josefs adress som han inte är ägare till. Han är gift med Monika Astrid Korner-Sprenger .
Hansruedi Josef fyller 65 år om 236 dagar och har namnsdag om 271 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 5 år och 236 dagar (en torsdag).
Namnet Josef är 'Hebreiskt namn med bet. ’må han (dvs. Gud) föröka’'.
Hansruedi Josef har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hansruedi Josef i Sverige Hansruedi Fellmann i Järfälla, Josef Moe-Ekesryd i Mariestad och Josef Romanov i Halmstad.
Informationen om Hansruedi Josef kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Hansruedi Josef Korner
Var bor Hansruedi Josef?
Hur gammal är Hansruedi Josef?
Hansruedi Josef Korner är 64 år gammal och föddes den 12 februari 1962. Han fyller 65 år den 12 februari.
Har Hansruedi Josef några bolagsengagemang?
Hansruedi Josef har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Hansruedi Josef några fordon?
Är Hansruedi Josef gift?
Hansruedi Josef är gift med Monika Astrid Korner-Sprenger.
Vilket telefonnummer har Hansruedi Josef?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Hansruedi Josef.
Vilket stjärntecken har Hansruedi Josef?
Hansruedi Josef har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Hansruedi Josef folkbokförd?
Hansruedi Josef Korner är folkbokförd i Mönsterås kommun.
Vilket län tillhör Hansruedi Josef?
Hansruedi Josef Korner tillhör Kalmar.
Vilken församling tillhör Hansruedi Josef?
Hansruedi Josef Korner tillhör Mönsterås församling.