7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Lena Margareta Liljequist Pettersson

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19620309- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 9 mars 1962

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Margareta Liljequist Pettersson

Förnamn: Lena Margareta

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Pettersson

Mellannamn: Liljequist

Folkbokföring

Adressändring: 1999-05-17

Gatuadress: Lövhagen 1

Postnummer: 184 91

Postort: Åkersberga

Församling: Österåker-Östra Ryds församling (011702)

Kommun: Österåker (0117)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Liljequist Pettersson är en kvinna på 64 år som bor på Lövhagen 1 i Åkersberga. Lenas bostad är en villa på 133 kvm . Där har hon bott i 27 år och 70 dagar sedan hon flyttade in den 17 maj 1999. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Pettersson?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lövhagen 1

Latitud: 59.502159   |   Longitud: 18.347941

Registrerat på adressen


Lövhagen 1
184 91 Åkersberga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 133 kvm

Byggår: 1984

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 139 dagar)

Födelsedag

09 mars (en tisdag om 226 dagar)

Födelsedatum

1962-03-09 (en fredag för 23 515 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 227 dagar (en tisdag)

Lena Liljequist Pettersson är en kvinna på 64 år som bor på Lövhagen 1 i Åkersberga. Lenas bostad är en villa på 133 kvm . Där har hon bott i 27 år och 70 dagar sedan hon flyttade in den 17 maj 1999. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lenas postnummer, 184 91, är medelinkomsten 501 966 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,51 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 96.

Lena bor tillsammans med 2 personer: Thomas Roberto Pettersson , Fabian Pettersson . Hon är gift med Thomas Roberto Pettersson .

På Lenas nästa födelsedag fyller hon 65 år. Den inträffar om 226 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år och 227 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 23 dagar.

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Liljequist Pettersson