7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-15

Ashok Kumar Mehta

Årsinkomst: Kolla Ashoks lön anonymt

Personnummer: 19620318- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 18 mars 1962

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Ashok Kumar Mehta

Förnamn: Ashok Kumar

Tilltalsnamn: Ashok

Efternamn: Mehta

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-11-14

Gatuadress: Kungsgatan 42 F

Postnummer: 702 24

Postort: Örebro

Församling: Örebro Nikolai församling (188001)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ashok

Ashok Mehta är 64 år gammal och bor på Kungsgatan 42 F i Örebro. Hans bostad är en villa på 106 kvm . Där har han bott i 14 år och 213 dagar sedan han flyttade in den 14 november 2011. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ashok

Informationen om Ashok kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ashok Mehta?

Vad tjänar Ashok?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ashoks
Kreditstatus?

Nyfiken på Ashoks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kungsgatan 42 F

Latitud: 59.267408   |   Longitud: 15.210132

Registrerat på adressen


Kungsgatan 42 F
702 24 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ashok kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ashok hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ashoks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 106 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ashok har inga bolagsengagemang


Mer om Ashok


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 89 dagar)

Födelsedag

18 mars (en torsdag om 276 dagar)

Födelsedatum

1962-03-18 (en söndag för 23 465 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 277 dagar (en torsdag)

Ashok Mehta är 64 år gammal och bor på Kungsgatan 42 F i Örebro. Hans bostad är en villa på 106 kvm . Där har han bott i 14 år och 213 dagar sedan han flyttade in den 14 november 2011. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 702 24, som är Ashoks bostadsområde, är medelinkomsten 350 589 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,93 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Ashoks ingår. Ashoks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Ashok bor tillsammans med 3 personer: Robin Mehta , Parveen Mehta , Anmol Mehta . Ashok är inte gift.

Ashok har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 276 dagar då han fyller 65 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 277 dagar (en torsdag).

Ashok har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ashok i Sverige Ashok Nath i Trångsund, Ashok Swain i Uppsala och Ashok Gautam i Kista.

Informationen om Ashok kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.