7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Sami Nayef Dib

Årsinkomst: Kolla Samis lön anonymt

Personnummer: 19620330- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 30 mars 1962

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Sami Nayef Dib

Förnamn: Sami Nayef

Tilltalsnamn: Sami

Efternamn: Dib

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1995-03-15

Gatuadress: Vädertjänstgatan 9

Postnummer: 418 31

Postort: Göteborg

Församling: Lundby församling (148017)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sami

Sami Dib är en man på 64 år som bor på Vädertjänstgatan 9 i Göteborg. Samis bostad är ett radhus på 97 kvm . Där har han bott i 31 år och 132 dagar sedan han flyttade in den 15 mars 1995. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sami

Informationen om Sami kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sami Dib?

Vad tjänar Sami?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Samis
Kreditstatus?

Nyfiken på Samis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vädertjänstgatan 9

Latitud: 57.711286   |   Longitud: 11.884324

Registrerat på adressen


Vädertjänstgatan 9
418 31 Göteborg

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Fontana di Trevi Import och Export AB Status Aktiv
Ansvarig Sami Nayef Dib (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Sami Nayef Dib (Styrelseledamot) Kolla lön direkt
Mayas AB Status Aktiv
Ansvarig Sami Nayef Dib (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Sami Nayef Dib (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sami kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sami hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Samis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 97 kvm

Byggår: 1957

Illustration stad

Bolagsengagemang | 3 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Fontana di Trevi Import och Export AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024
Mayas AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2024 0 0
Trattoria Fontana Di Trevi Handelsbolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Verklig Huvudman 100%

Mer om Sami


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 117 dagar)

Födelsedag

30 mars (en tisdag om 248 dagar)

Födelsedatum

1962-03-30 (en fredag för 23 493 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 249 dagar (en tisdag)

Sami Dib är en man på 64 år som bor på Vädertjänstgatan 9 i Göteborg. Samis bostad är ett radhus på 97 kvm . Där har han bott i 31 år och 132 dagar sedan han flyttade in den 15 mars 1995. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Samis postnummer, 418 31, är medelinkomsten 258 582 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,84 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sami och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Sami ingår. Samis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 152.

Sami bor tillsammans med Marie Dib. Hon är en 56 årig kvinna som flyttade in den 15 mars 1995 och har bott där totalt 31 år och 132 dagar. Han är gift med Marie Dib .

På Samis nästa födelsedag fyller han 65 år. Den inträffar om 248 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 249 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 160 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Sami har 3 bolagsengagemang ( Fontana di Trevi Import och Export AB , Mayas AB och Trattoria Fontana Di Trevi Handelsbolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sami i Sverige Sami Rekik i Skogås, Sami Vallin i Borlänge och Sami Nikula i Hallstahammar.

Informationen om Sami kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sami Dib