7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Zahra Ebrahimi
Årsinkomst: Kolla Zahras lön anonymt
Personnummer: 19620413-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 13 april 1962
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Zahra Ebrahimi
Förnamn: Zahra
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ebrahimi
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2021-02-01
Gatuadress: Häggvägen 5
Postnummer: 763 35
Postort: Hallstavik
Distrikt: Häverö
Kommun: Norrtälje (0188)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Zahra Ebrahimi är en 64 årig kvinna och bosatt på Häggvägen 5 i Hallstavik. Hon flyttade in på adressen den 1 februari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 152 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
763 35 Hallstavik
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Zahra kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Zahra hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Zahra har inga bolagsengagemang
Mer om Zahra
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 81 dagar)
Födelsedag
13 april (en tisdag om 284 dagar)
Födelsedatum
1962-04-13 (en fredag för 23 457 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 285 dagar (en tisdag)
Zahra Ebrahimi är en 64 årig kvinna och bosatt på Häggvägen 5 i Hallstavik. Hon flyttade in på adressen den 1 februari 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 152 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Zahras bostadsområde, på postnummer 763 35, är 292 196 kr per år och 10,06 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Zahras ingår. Zahras lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 136.
Zahra bor tillsammans med 2 personer: Sohrab Jafari , Bakhtiar Jafari . Zahra är gift med Sohrab Jafari .
Zahras nästa födelsedag är om 284 dagar då hon fyller 65 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år och 285 dagar (en tisdag).
Zahra har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Zahra i Sverige Zahra Hamed i Helsingborg, Zahra Kadbashy i Saltsjöbaden och Zahra Jamil i Bålsta.
Informationen om Zahra kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Zahra Ebrahimi
Var bor Zahra?
Hur gammal är Zahra?
Zahra Ebrahimi är 64 år gammal och föddes den 13 april 1962. Hon fyller 65 år den 13 april.
Har Zahra några bolagsengagemang?
Zahra har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Zahra några fordon?
Är Zahra gift?
Zahra är gift med Sohrab Jafari.
Vilket telefonnummer har Zahra?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Zahra.
Vilket stjärntecken har Zahra?
Zahra har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Zahra folkbokförd?
Zahra Ebrahimi är folkbokförd i Norrtälje kommun.
Vilket län tillhör Zahra?
Zahra Ebrahimi tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Zahra?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Zahra tillhör.