7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-25
Anna-Lena Hjerpe
Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt
Personnummer: 19620529-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 29 maj 1962
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Anna-Lena Hjerpe
Förnamn: Anna-Lena
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hjerpe
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-08-25
Gatuadress: Karlebyvägen 15
Postnummer: 749 70
Postort: Fjärdhundra
Distrikt: Simtuna
Församling: Fjärdhundra församling (038131)
Kommun: Enköping (0381)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anna-Lena Hjerpe är en kvinna på 64 år som bor på Karlebyvägen 15 i Fjärdhundra. Där har hon bott i 2 år och 304 dagar sedan hon flyttade in den 25 augusti 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Karlebyvägen 15
Registrerat på adressen
749 70 Fjärdhundra
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anna-Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Boarea: 99 kvm
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Anna-Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 27 dagar)
Födelsedag
29 maj (en lördag om 338 dagar)
Födelsedatum
1962-05-29 (en tisdag för 23 403 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 339 dagar (en lördag)
Anna-Lena Hjerpe är en kvinna på 64 år som bor på Karlebyvägen 15 i Fjärdhundra. Där har hon bott i 2 år och 304 dagar sedan hon flyttade in den 25 augusti 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Anna-Lenas postnummer, 749 70, är medelinkomsten 323 703 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,69 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Anna-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 107.
Anna-Lena bor tillsammans med Michael Hjerpe. Han är en 64 årig man som flyttade in den 25 augusti 2023 och har bott där totalt 2 år och 304 dagar. Hon är gift med Michael Hjerpe .
På Anna-Lenas nästa födelsedag fyller hon 65 år. Den inträffar om 338 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år och 339 dagar (en lördag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Anna-Lena har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Ekollonet, Fjärdhundra
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.
Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anna-Lena Hjerpe
Var bor Anna-Lena?
Hur gammal är Anna-Lena?
Anna-Lena Hjerpe är 64 år gammal och föddes den 29 maj 1962. Hon fyller 65 år den 29 maj.
Har Anna-Lena några bolagsengagemang?
Anna-Lena har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Ekollonet, Fjärdhundra . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Anna-Lena några fordon?
Är Anna-Lena gift?
Anna-Lena är gift med Michael Hjerpe.
Vilket telefonnummer har Anna-Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anna-Lena.
Vilket stjärntecken har Anna-Lena?
Anna-Lena har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Anna-Lena folkbokförd?
Anna-Lena Hjerpe är folkbokförd i Enköping kommun.
Vilket län tillhör Anna-Lena?
Anna-Lena Hjerpe tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Anna-Lena?
Anna-Lena Hjerpe tillhör Fjärdhundra församling.