7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Ingela Charlotta Maria Tjärnestig
Årsinkomst: Kolla Charlottas lön anonymt
Personnummer: 19620529-
Ålder: 64 år
Födelsedag: 29 maj 1962
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 12 maj
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Ingela Charlotta Maria Tjärnestig
Förnamn: Ingela Charlotta Maria
Tilltalsnamn: Charlotta
Efternamn: Tjärnestig
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1963-10-28
Gatuadress: Södra Ämterud Torpet 1
Postnummer: 673 91
Postort: Charlottenberg
Distrikt: Eda
Församling: Eda församling (173001)
Kommun: Eda (1730)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Charlotta
Charlotta Tjärnestig är en kvinna på 64 år som bor på Södra Ämterud Torpet 1 i Charlottenberg. Där har hon bott i 62 år och 243 dagar sedan hon flyttade in den 28 oktober 1963. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Charlotta
Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södra Ämterud Torpet 1
Registrerat på adressen
673 91 Charlottenberg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 8 st
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Charlotta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Charlotta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Charlotta har inga bolagsengagemang
Mer om Charlotta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
64 år (och 30 dagar)
Födelsedag
29 maj (en lördag om 335 dagar)
Födelsedatum
1962-05-29 (en tisdag för 23 406 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 5 år och 336 dagar (en lördag)
Charlotta Tjärnestig är en kvinna på 64 år som bor på Södra Ämterud Torpet 1 i Charlottenberg. Där har hon bott i 62 år och 243 dagar sedan hon flyttade in den 28 oktober 1963. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Charlottas postnummer, 673 91, är medelinkomsten 322 912 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,37 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Charlotta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Eda där Charlotta ingår. Charlottas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.
Charlotta bor tillsammans med 2 personer: Lars-Erik Tjärnestig , Marie Tjärnestig . Det finns också 8 hundar i bostaden. Hon är gift med Lars-Erik Tjärnestig .
På Charlottas nästa födelsedag fyller hon 65 år. Den inträffar om 335 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 5 år och 336 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 318 dagar.
Namnet Charlotta är 'Franskt namn (Charlotte), femininform av Charlot (diminutiv av Charles [= Karl])'.
Charlotta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charlotta i Sverige Charlotta Edholm i Solna, Charlotta Bond i Vollsjö och Charlotta Åkerhielm i Stockholm.
Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Charlotta Tjärnestig
Var bor Charlotta?
Hur gammal är Charlotta?
Charlotta Tjärnestig är 64 år gammal och föddes den 29 maj 1962. Hon fyller 65 år den 29 maj.
Har Charlotta några bolagsengagemang?
Charlotta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Charlotta några fordon?
Är Charlotta gift?
Charlotta är gift med Lars-Erik Tjärnestig.
Vilket telefonnummer har Charlotta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Charlotta.
Vilket stjärntecken har Charlotta?
Charlotta har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Charlotta folkbokförd?
Charlotta Tjärnestig är folkbokförd i Eda kommun.
Vilket län tillhör Charlotta?
Charlotta Tjärnestig tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Charlotta?
Charlotta Tjärnestig tillhör Eda församling.