8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-04

Anna Karin Iréne Ekström

Anna registrerades som avliden 2026-10-09.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Årsinkomst: Kolla Annas lön anonymt

Personnummer: 19620612- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 12 juni 1962

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 december

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Anna Karin Iréne Ekström

Förnamn: Anna Karin Iréne

Tilltalsnamn: Anna

Efternamn: Ekström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-01-15

Gatuadress: Saxenvägen 27

Postnummer: 772 70

Postort: Saxdalen

Distrikt: Grangärde

Kommun: Ludvika (2085)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Anna

Anna Ekström är 64 år och bosatt på Saxenvägen 27 i Saxdalen. Hon bor i en villa på 193 kvm . Där har hon bott i 8 år och 293 dagar sedan hon flyttade in den 15 januari 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna

Informationen om Anna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anna Ekström?

Vad tjänar Anna?

Registrerat på adressen


Saxenvägen 27
772 70 Saxdalen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 3 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
GOLDEN RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-03-05 (4 år) Ägare Anna Ekström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-03-05 (4 år) Anna Ekström Kolla lön direkt
GOLDEN RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-05-06 (7 år) Ägare Anna Ekström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-05-06 (7 år) Anna Ekström Kolla lön direkt
GOLDEN RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-03-05 (4 år) Ägare Anna Ekström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-03-05 (4 år) Anna Ekström Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anna kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Annas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 193 kvm

Byggår: 1925

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anna har inga bolagsengagemang


Mer om Anna


Födelsedatum

1962-06-12

Anna Ekström registrerades som avliden 2026-10-09. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Anna Ekström är 64 år och bosatt på Saxenvägen 27 i Saxdalen. Hon bor i en villa på 193 kvm . Där har hon bott i 8 år och 293 dagar sedan hon flyttade in den 15 januari 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 772 70, är medelinkomsten 362 254 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,54 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ludvika där Anna ingår. Annas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 66.

Anna bor tillsammans med Kjell Holmström. Han har bott på Saxenvägen 27 i totalt 8 år och 293 dagar sedan han först registrerades på adressen den 15 januari 2018. Det finns också 3 hundar i bostaden. Hon är inte gift.

Anna fyller 65 år om 220 dagar och har namnsdag om 35 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 5 år och 221 dagar (en lördag).

Namnet Anna är 'Hebreiskt namn, möjl. samma namn som Hanna'.

Anna har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna i Sverige Anna Molnar i Mörarp, Anna Åberg i Enköping och Anna Schultze i Våmhus.

Informationen om Anna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anna Ekström