7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Bengt Erik Erland Gulliksson

Årsinkomst: Kolla Bengts lön anonymt

Personnummer: 19620617- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 64 år

Födelsedag: 17 juni 1962

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 mars

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Bengt Erik Erland Gulliksson

Förnamn: Bengt Erik Erland

Tilltalsnamn: Bengt

Efternamn: Gulliksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1987-08-13

Gatuadress: Krokstavägen 65

Postnummer: 891 43

Postort: Örnsköldsvik

Församling: Gullängets församling (228415)

Kommun: Örnsköldsvik (2284)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Bengt

Bengt Gulliksson är 64 år gammal och bor på Krokstavägen 65 i Örnsköldsvik. Hans bostad är en villa på 134 kvm . Där har han bott i 38 år och 325 dagar sedan han flyttade in den 13 augusti 1987. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Bengt

Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bengt Gulliksson?

Vad tjänar Bengt?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bengts
Kreditstatus?

Nyfiken på Bengts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Krokstavägen 65

Latitud: 63.316686   |   Longitud: 18.675386

Registrerat på adressen


Krokstavägen 65
891 43 Örnsköldsvik

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bengt kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bengt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bengts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 134 kvm

Byggår: 1959

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bengt har inga bolagsengagemang


Mer om Bengt


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

64 år (och 17 dagar)

Födelsedag

17 juni (en torsdag om 348 dagar)

Födelsedatum

1962-06-17 (en söndag för 23 393 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 5 år och 349 dagar (en torsdag)

Bengt Gulliksson är 64 år gammal och bor på Krokstavägen 65 i Örnsköldsvik. Hans bostad är en villa på 134 kvm . Där har han bott i 38 år och 325 dagar sedan han flyttade in den 13 augusti 1987. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 891 43, som är Bengts bostadsområde, är medelinkomsten 364 291 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,38 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Bengts ingår. Bengts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Bengt delar bostaden med Ingrid Birgitta Gulliksson, en 64 årig kvinna. Hon flyttade in den 14 februari 1962 och har bott där totalt 64 år och 140 dagar. Bengt är gift med Ingrid Birgitta Gulliksson .

Bengt har namnsdag om 260 dagar och nästa födelsedag inträffar om 348 dagar då han fyller 65 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 5 år och 349 dagar (en torsdag).

Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.

Bengt har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt i Sverige Bengt von Hofsten i Stockholm, Bengt Johansson i Falkenberg och Bengt Falk i Gnarp.

Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bengt Gulliksson