7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Lobna Matie Razok Noaman

Årsinkomst: Kolla Lobnas lön anonymt

Personnummer: 19620714- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 14 juli 1962

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Lobna Matie Razok Noaman

Förnamn: Lobna Matie Razok

Tilltalsnamn: Lobna

Efternamn: Noaman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-09-22

Gatuadress: Ekholmsvägen 137

Postnummer: 589 29

Postort: Linköping

Distrikt: Landeryd

Församling: Landeryds församling (058003)

Kommun: Linköping (0580)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lobna

Lobna Noaman är en 63 årig kvinna och bosatt på Ekholmsvägen 137 i Linköping. Hennes bostad är ett radhus på 114 kvm . Hon flyttade in på adressen den 22 september 2025 och har sammanlagt bott där i 294 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lobna

Informationen om Lobna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lobna Noaman?

Vad tjänar Lobna?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lobnas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lobnas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ekholmsvägen 137

Latitud: 58.377349   |   Longitud: 15.676071

Registrerat på adressen


Ekholmsvägen 137
589 29 Linköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lobna kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lobna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lobnas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 114 kvm

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lobna har inga bolagsengagemang


Mer om Lobna


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 364 dagar)

Födelsedag

14 juli (en tisdag om 1 dagar)

Födelsedatum

1962-07-14 (en lördag för 23 375 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 1 dag (en onsdag)

Lobna Noaman är en 63 årig kvinna och bosatt på Ekholmsvägen 137 i Linköping. Hennes bostad är ett radhus på 114 kvm . Hon flyttade in på adressen den 22 september 2025 och har sammanlagt bott där i 294 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lobnas bostadsområde, på postnummer 589 29, är 415 772 kr per år och 0,66 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Lobnas ingår. Lobnas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 331.

Lobna bor tillsammans med 3 personer: Shant Mazin Jameel Maqdasi , Mazin Jameel Kyork Maqdasi , Karam Mazin Jameel Maqdasi . Lobna är gift med Mazin Jameel Kyork Maqdasi .

Lobnas nästa födelsedag är om 1 dag då hon fyller 64 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 1 dag (en onsdag).

Lobna har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lobna i Sverige Lobna Al-Jumaili i Södertälje, Lobna Hamouda i Uppsala och Lobna Kakazora i Hässelby.

Informationen om Lobna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lobna Noaman