7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Leif Erik Sundberg
Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt
Personnummer: 19620719-
Ålder: 63 år
Födelsedag: 19 juli 1962
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 30 juni
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Leif Erik Sundberg
Förnamn: Leif Erik
Tilltalsnamn: Leif
Efternamn: Sundberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-06-01
Gatuadress: Östra Långgatan 10 A
Postnummer: 852 36
Postort: Sundsvall
Församling: Sundsvalls församling (228101)
Kommun: Sundsvall (2281)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Leif
Leif Sundberg är en man på 63 år som bor på Östra Långgatan 10 A i Sundsvall. Leifs bostad är en villa på 134 kvm . Där har han bott i 14 år och 33 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leif
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Östra Långgatan 10 A
Registrerat på adressen
852 36 Sundsvall
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Leif Erik Sundberg (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Leif Erik Sundberg (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Leif kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Leifs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 134 kvm
Byggår: 1928
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Leif
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
63 år (och 350 dagar)
Födelsedag
19 juli (en söndag om 15 dagar)
Födelsedatum
1962-07-19 (en torsdag för 23 361 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 6 år och 15 dagar (en måndag)
Leif Sundberg är en man på 63 år som bor på Östra Långgatan 10 A i Sundsvall. Leifs bostad är en villa på 134 kvm . Där har han bott i 14 år och 33 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Leifs postnummer, 852 36, är medelinkomsten 367 936 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,39 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Leif och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Leif ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.
Leif bor tillsammans med Annika Sundberg. Hon är en 67 årig kvinna som flyttade in den 1 juni 2012 och har bott där totalt 14 år och 33 dagar. Han är gift med Annika Sundberg .
På Leifs nästa födelsedag fyller han 64 år. Den inträffar om 15 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 15 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 361 dagar.
Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.
Leif har 1 bolagsengagemang (
Sundberg, Leif
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Leif Sundberg
Var bor Leif?
Hur gammal är Leif?
Leif Sundberg är 63 år gammal och föddes den 19 juli 1962. Han fyller 64 år den 19 juli.
Har Leif några bolagsengagemang?
Leif har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Sundberg, Leif . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Leif några fordon?
Är Leif gift?
Leif är gift med Annika Sundberg.
Vilket telefonnummer har Leif?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Leif.
Vilket stjärntecken har Leif?
Leif har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Leif folkbokförd?
Leif Sundberg är folkbokförd i Sundsvall kommun.
Vilket län tillhör Leif?
Leif Sundberg tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Leif?
Leif Sundberg tillhör Sundsvalls församling.