7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Per Tomas Lerfelt

Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt

Personnummer: 19620808- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 8 augusti 1962

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Per Tomas Lerfelt

Förnamn: Per Tomas

Tilltalsnamn: Per

Efternamn: Lerfelt

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-08-01

Gatuadress: Bergsgatan 29 D lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 671 50

Postort: Arvika

Distrikt: Arvika stadsdistrikt

Församling: Arvika-Ny församling (178401)

Kommun: Arvika (1784)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

C/O-adress: Bonfiglis Ab

Gatuadress: Box 4

Postadress: 66221 Åmål

Mer om Per

Per Lerfelt är 63 år gammal och bor på Bergsgatan 29 D lgh 1103 i Arvika. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Där har han bott i 3 år och 337 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2022. Han har en särskild adress registrerad på Box 4 i Åmål. Läs mer om Per

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Lerfelt?

Vad tjänar Per?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Pers
Kreditstatus?

Nyfiken på Pers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bergsgatan 29 D lgh 1103

Latitud: 59.662202   |   Longitud: 12.582565

Registrerat på adressen


Bergsgatan 29 D lgh 1103
671 50 Arvika

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SCHÄFER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2014-10-19 (11 år) Ägare Per Lerfelt Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2014-10-19 (11 år) Per Lerfelt Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Pers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 61 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Per har inga bolagsengagemang


Mer om Per


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 330 dagar)

Födelsedag

08 augusti (en lördag om 35 dagar)

Födelsedatum

1962-08-08 (en onsdag för 23 341 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 35 dagar (en söndag)

Per Lerfelt är 63 år gammal och bor på Bergsgatan 29 D lgh 1103 i Arvika. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Där har han bott i 3 år och 337 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2022. Han har en särskild adress registrerad på Box 4 i Åmål.

På postnummer 671 50, som är Pers bostadsområde, är medelinkomsten 308 394 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,68 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Arvika där Pers ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Per bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns också en hund registrerad som Per är ägare till. Per är inte gift.

Per har namnsdag om 28 dagar och nästa födelsedag inträffar om 35 dagar då han fyller 64 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 6 år och 35 dagar (en söndag).

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per i Sverige Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.

Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Lerfelt